Finantsid korda! 1. Raamatupidamise alused väikeettevõtjatele

NB! Koolitus toimub veebis! Registreerijatele saadame osaluse lingi. 

 

Toome teieni kolmest teemast koosneva seminaride programmi, mis keskendub täpsusele ja numbritele. Jagame teadmisi raamatupidamisest, lepingute koostamisest, aga ka sellest, kuidas arvutada oma toote või teenuse omahinda ja kasumlikult planeerida väike-ettevõtte finantse. Tule võta osa ja tee uute teadmiste abil uue aasta alguses oma ettevõtte finantsid korda! 

Seminaril vaadeldakse igale ettevõtjale olulisi küsimusi:

  • Raamatupidamise alused: Kuidas lugeda ja mõista olulisi aruandeid? Bilanss ja kasumiaruanne.
  • Rahavood – miks võib juhtuda, et ettevõttel kasumit on, aga raha ei ole?
  • Ettevõtja jaoks olulised kuupäevad – registreerimised, deklaratsioonid jm.
  • Maksud – erisoodustusmaks, autokompensatsioon, lähetused, juhatuse liikme ja töötaja maksud
  • Kuidas raamatupidamist korraldada? Kas palgata raamatupidaja, osta teenust sisse või teha ise? Raamatupidamisprogrammide erisused.

Eesmärgiks on teha raamatupidamine väikeettevõtete jaoks arusaadavamaks. Soovitame julgelt ette valmistada enda jaoks kõige tähtsamad teemad ja küsimused. Vastame ja arutame läbi kõik püstitatud küsimused.

Seminari viib läbi SA Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid pearaamatupidaja Kersti Tänavsuu.

Seminar on mõeldud Loomeinkubaatori inkubantidele, vilistlastele, Tallinn Design House disaineritele ning Tehnopoli ja LMK inkubantidele.

Käesolev seminar on toetatud projekti “Loomemajanduse ettevõtete konkurentsivõime, jätkusuutlikkuse, ekspordivõimekuse ja teiste majandussektoritega koostöö arendamine 2020-2021” (EU53522) raames. Seminaril osalemine on osalevatele ettevõtetele käsitletav vähese tähtsusega abi saamisena.