Eduka ettevõtja mõttelaad

Alustame uut aastat koolitusega, mis keskendub eduka ettevõtja mõttelaadile. Ettevõtluse üheks oluliseks teemaks on enesejuhtimine ja õige meelestatuse hoidmine ka stressirohketes olukordades. Kuidas on see, aga seotud ettevõtte eduga?

Mis on edukale ettevõtjale omane ja kuidas ka Sina saaksid seda oma ettevõttes rakendada ning teadlikult õppida?

Loeng-arutelu “Eduka ettevõtja mõttelaad” annab vastused järgnevatele küsimustele:

  • milline unikaalne omaduste kombinatsioon on edukal ettevõtjal? 
  • millised on selles kaasasündinud ja millised on õpitavad omadused? 
  • kuidas õppida tagasisidest ja tagasilöökidest?
  • miks enda ideed ja lahendused on kõige paremad?
  • milliste printsiipide järgimine võimaldab teha väga head koostööd, sh partnerite, osanike ja rahastajatega?

Eduka ettevõtja isikuomaduste unikaalsus seisneb selles, et tal on eduks vajalikud omadused kõik üle keskmise head, mis üheskoos loovad harukordse ja täiesti uue kvaliteedi. Loengu keskmes on teaduspõhised soovitused ja praktilised näited isikuomaduste teadlikuks õppimiseks. Arutelus seovad osalejad soovitusi oma kogemusega, saavad vastused oma küsimustele ja leiavad häid ideid õpitu rakendamiseks. Koolituse tulemusel suureneb osalejatel tahe ja oskus oma potentsiaali palju tulemuslikumalt rakendada.

Enne koolitust saavad osalejad teesid, et mõelda oma küsimusi ja valmistuda aruteluks. 

Koolituse viib läbi Mait Raava, kes on Pro Konsultatsioonid kaasasutaja ja juhtimiskonsultant. Ta on spetsialiseerunud erakordselt edukate ettevõtete ja juhtide uurimisele, innovatsioonistrateegia väljatöötamisele, tippjuhtide värbamisele ja tiimitöö nõustamisele. Ta on nõustanud paljusid Eesti juhtivaid ettevõtteid ja riigiasutusi. Tema klientideks on näiteks olnud Eesti Energia, Estanc, Fazer, RMK, Tallinna Lennujaam, Viru Keemia Grupp, Tallinna Kaubamaja jpt.

Koolitus toimub kohapeal.

Osalustasu:

Loomeinkubaatori, Tartu LMK ja Tehnopoli inkubantidele tasuta.

Loomeinkubaatori vilistlastele, TDH disaineritele, Kaubandustööstuskoja liikmetele, Tartu LMK vilistlastele, EFF disaineritele, Loomeinkubaatori üürnikele soodushind 20€+km (registreerides vali partner)

Kõik teised ettevõtted ja eraisikud 25€+km

 

Käesolev seminar on toetatud projekti “Loomemajanduse ettevõtete konkurentsivõime, jätkusuutlikkuse, ekspordivõimekuse ja teiste majandussektoritega koostöö arendamine 2020-2021” (EU53522) raames. Seminaril osalemine on osalevatele ettevõtetele käsitletav vähese tähtsusega abi saamisena.