Disain kohtub disainiga: Ellen Richard ja Alpaka

“Disain kohtub disainiga” kohtumisürituse eesmärgiks on disainivallas tegutsevad ettevõtjad omavahel kokku tuua, kogemusi jagada ja koostöökohti otsida.

 

Seekord kohtume Ellen Richardi uhiuues stuudios Kalarannas. Kohtumisel jagab Ellen Richardi asutaja ja disainer Kristi Pärn oma teekonda ettevõtjana. Samuti jagab Alpaka tegemisi Peeter Pappel.

 

Kui sa toodad rõivaid, aksessuaare, jalanõusid, kotte, sisustustooteid ja või miskit muud, siis ootame Sind 23. mail algusega kell 16:00 Ellen Richardi stuudios Kalaranna 8/12. Samuti on oodatud ka kõik teised huvilised.

 

ELLEN RICHARD on 2017.aastal asutatud kodumaine rõivabränd, mille eesmärk on pakkuda igapäevaselt mugavat ja omanäolist disaini. Kõik tooted on naturaalsetest, peamiselt OEKO-TEX ja GOTS sertifikaadiga, kangastest ja brändile omaselt mitmeti kantavad. Just augudetail on see, mille järgi neid ära tuntakse ja mis toodetele erineva kandmisvõimaluse annab. Kollektsioonid on lihtsasti kombineeritavad, tegumoelt minimalistlikud ja praktilised. ELLEN RICHARD’i tooted on mõeldud kandjale, kes hindab boheemlaslikku vabadust, head ja kvaliteetset disaini ning kes teadlikult teeb oma tarbimises jätkusuutlikke valikuid”, võtab disainer Kristi Pärn brändi olemuse kokku. Kõik ELLEN RICHARD’i tooted valmivad käsitööna Eestis.

ALPAKA tegemisi tutvustab Peeter Pappel on ALPAKA tegevjuht. Alpaka on 2007. aastal loodud Eesti juurtega bränd, mis ühendab Andidest pärit kvaliteetse materjali minimalistliku ja selgelt eristuva põhjamaise disainikeelega. Alpakade hinnalisest nahast ning villast valmistatud luksuslikud rõivad ja interjööritooted pakuvad ajatut luksust ja kestvat stiili. Alpaka peakontor asub Tallinnas ja põhiline tootmine Peruus. Üle 60% toodetest müüakse ekspordiks väljapoole Eestist. Peamised sihtturud Saksamaa, Prantsusmaa, Kanada, Jaapan.

 

NB! Sündmus on mõeldud Loomeinkubaatori inkubantidele, vilistlastele ja TDH disaineritele.