Digiturunduse strateegia elemendid ja koostamine

Google Digioskused koolitus.

Kas sinu ettevõttel on veebileht? Suurepärane! Ainult sellest ei piisa edu saavutamiseks. Viimasel ajal on sinu praegused ning potentsiaalsed kliendid liikunud järjest rohkem erinevatele veebikanalitele. Et seal läbi lüüa, peab sinu veebikuvand olema läbimõeldud ja tegutsemisel olema selge strateegia. Kuidas luua tõhus digiturunduse strateegia?

Ettevõtte veebikuvandi määratlemine ja strateegia väljatöötamine on ettevõtte edu aluseks veebis. Koolitusel näitame, kuidas luua digiturunduse strateegia, saavutamaks eesmärke nii praegu kui ka tulevikus. Keskendume veebistrateegia analüüsimisele, tegevuste planeerimisele ning veebiplatvormidele ja -kanalitele.

Toome praktilisi näiteid, kuidas muuta turundustegevused info-põhiseks ja efektiivseks. Soovitame erinevaid tööriistu.

Kuidas luua eesmärkidele orienteeritud digistrateegia? Kuidas analüüsida veebistrateegiat ja tegevusi planeerida? Millised platvorme ja kanaleid peaks kasutama? Kõigest sellest koolitusel räägimegi.

Eduka veebistrateegia loomiseks vajalikud oskused toob sinuni hinnatud digiturunduse ekspert, Andrus Kiisküla. Koolituse vältel on võimalik Andrusele esitada küsimusi!

Läbides selle koolituse:

  • tead, millistest elementidest peab digistrateegia koosnema
  • mõistad strateegilise planeerimise põhimõtteid
  • tunned tõhusa digiturunduse vahendeid praktikas

 

Koolituse kestus on 1 tund, millele järgneb 30-minutiline arutelu koolitajaga osalejate esitatud küsimuste üle.

 

Kõigil koolitusel osalejatel on võimalus kandideerida ka Andruse PRAKTIKUMILE ja saada temalt individuaalne 1:1 konsultatsioon.  Loe praktikumi kohta siit. Osale 15. novembri üldkoolitusel ning täida oma kanditatuur peale koolitust tagasisidevormis.

REGISTREERI: https://digioskused.ee/koolitused/digiturunduse-strateegia-koostamine/