Ärimudel ja äri arendamine 1nspiring lõuendi meetodil 

Formaat: Webinar Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadame enne üritust ligipääsulingi. 

Praktilise töötoa käigus koostatakse tegevuskava Sinu ärile ning selleks kasutatakse koolitaja enda loodud metoodikat ja ärimudeli koostamise lõuendit. 

Koolitus sobib neile, kellel on äriidee ja kes soovivad seda edasi arendada aga ka juba tegutsevatele ettevõtjatele, kellel on soov oma äri kasvatada või oma ärimudelis muutusi teha. 

Töötoale järgneb follow-up kohtumine koolitajaga 15.12.21, kus vaadatakse tegevuskava üle ning on võimalus tagasisidet saada.

1nspiring on üles ehitatud võttes arvesse teisi juba tuntud äriteooriaid, nagu Simon Sineki Kuldne Ring või Alexander Osterwalderi Väärtuspakkumise Disain, luues fookuse nende kõigi vahel. 

Koolituse viib läbi Bart Jenezon, tunnustatud ärimentor Amsterdamist, kellel on pikaajaline kogemus edukate Smartcity/Media/Fintech & IoT ettevõtetega.  

Koolitus toimub inglise keeles. 

Vaata lähemalt 1nspiring meetodi kohta siin: https://www.youtube.com/watch?v=XTRTFTxCeEo

Seminar on mõeldud Loomeinkubaatori inkubantidele, vilistlastele, Tallinn Design House disaineritele ning Tehnopoli, LMK, Pärnumaa Ettevõtlusinkubaatorid inkubantidele.

Käesolev seminar on toetatud projekti “Loomemajanduse ettevõtete konkurentsivõime, jätkusuutlikkuse, ekspordivõimekuse ja teiste majandussektoritega koostöö arendamine 2020-2021” (EU53522) raames. Seminaril osalemine on osalevatele ettevõtetele käsitletav vähese tähtsusega abi saamisena.