AI & reklaamtekstid. Copywritingu alused ning tehisintellekt

Veebimajutus.ee seminar
 
Mida saad teada?
  • Kuidas alustada reklaamtekstide loomisega
  • Millised on reklaamteksti loomise alused nende erinevad vormid ja ülesehitus
  • Kuidas luua teksti, mis kõnetab ja täidab oma eesmärki
  • Mis on tehisintellekt ja kuidas see töötab
  • Kuidas aitab tehisintellekt copywriterit
  • Kuidas kasutada tehisintellekti kirjutamisprotsessi parandamiseks
 
Seekordsel veebiseminaril räägivad turundusagentuuri HÄK looja Einar Tiimla ja copywriter Aliis Tops lähemalt reklaamteksti loomise alustest, nende erinevatest vormidest ja ülesehitustest ning kuidas luua teksti, mis kõnetab ja täidab oma eesmärki.
Lisaks sellele räägib Textieri startupi kaasasutaja Ruslan Gogin sellest, mis on tehisintellekt, kuidas see töötab ja kui tõhusalt võib aidata copywriterit. Ta jagab ka mõningaid näpunäiteid, kuidas kasutada tehisintellekti kirjutamisprotsessi parandamiseks.
👉 Registreeri tasuta veebiseminarile: https://veebimajutus.ee/link/ai-reklaamtekstid
📅 Aeg: 6.detsember kell 10:00-11:30 live-ülekandes Zoom keskkonnas
—————————————————————————————————
👉 Saa tuttavaks meie külalistega:
Einar Tiimla on full-stack turundusagentuuri Häk looja ja eestvedaja. Ta on suure kogemustepagasiga, professionaalne ja auhinnatud turundaja, kes suudab projektid ellu viia alates planeerimisest kuni lõpplahenduseni. Einar suhtub töösse ja klientidesse kohusetunde ning austusega, pidades tähtsaks eelkõige klientide ja töötajate rahulolu. Häk on tänaseks aidanud turule ligi poolsada brändi ja uut veebilehte. Loonud pilkupüüdvaid reklaame ja tulemusi toovaid digikampaaniaid.
 
Aliis Tops on copywriter, kes on õppinud reklaami ja imagoloogiat ning seejärel teinud magistri nüüdismeedias. Täna on tal üle 7 aasta kogemust nii agentuurides, suurkorporatsioonis kui ka vabakutselisena, mis on viinud teda kokku nii suurte kui väikeste, rahvusvaheliste ja kohalike klientidega. Tema erakordne sõnaseadmisoskus on aidanud mitmetel brändidel oma häält leida, müüke kasvatada ja kuvandit tugevdada.
 
Ruslan Gogin on Textieri startupi kaasasutaja. Textieri meeskond toimetab tehisintellektil põhineva assistendi kallal, mis aitab tekstikirjutajatel paremini ja kiiremini kirjutada. Ruslan on ka varem koos meiega (koos Raido Tamariga) SEO-optimeerimise seminare läbi viinud ja on alati rõhutanud lööva ning adressaati kõnetava teksti tähtsust turunduskommunikatsioonis.
 
 
📅 Aeg: 6.detsember kell 10:00-11:30 live-ülekandes Zoom keskkonnas
Veebiseminari modereerib Veebimajutus.ee partnerihaldur Tõnis Bramanis