Warning: Undefined array key "session_id" in /data01/virt77067/domeenid/www.inkubaator.tallinn.ee/htdocs/wp-content/themes/Reaktiiv/page-templates/events.php on line 60

Kuidas Google'i tööriistadega välisturgudele siseneda?

AEG: 06.08.2024 kell 10.00-12.00

KOHT: Loomeinkubaator, Veerenni 24C / Zoom

Tänapäeva globaalses maailmas on veebipood suurepärane võimalus oma äri laiendada ja uusi kliente leida. See koolitus annab teile vajalikud teadmised ja tööriistad, et alustada edukat eksportimist veebis.

 

Koolituse jooksul:

  • Sukeldume sügavamale ekspordimaailma, uurides erinevaid info kogumise viise ja turuanalüüsi võimalusi. Õpime, kuidas leida oma toodetele ja teenustele parimad turud ning kuidas hinnata oma ettevõtte ekspordivõimet.
  • Saame teada Google Adsi ja Google Shoppingu võimalustest, et luua kampaaniaid, mis toovad tulemusi välisturgudel. Õpime reklaamide loomise ja optimeerimise eripärasid, reklaamide tulemuste mõõtmist ja analüüsimist ning Google Shopping kampaaniate seadistamist ja toodete haldamist Google Merchant Centeris.
  • Lisaks vaatame, kuidas aitab ChatGPT luua müügitekste.
  • Tutvustame ka erinevaid tööriistu, mis aitavad oma ekspordieesmärke saavutada.

Koolituse viib läbi Loomeinkubaatori mentor Karl Pae. Karl oli esimene eestlane, kes asus tööle Google’i Euroopa peakontoris 2008. aastal. Täna juhib ta Google’i reklaamidele spetsialiseerunud agentuuri ePPC, mis haldab Eesti ja Soome suurimaid reklaamijaid ning mille turg ulatub üle 30 eri riigi.

Digiagentuur ePPC on juhtiv ekspert nii Eestist kui ka mujalt riikidest välisturgudele sisenemise teemadel. ePPC fookus on eksportivad ettevõtted, kelle käive eksportturgudelt tuleb suuresti läbi Google’i reklaamide.

Koolitusel on võimalik osaleda kohapeal ja veebis.

Koolitusele järgnevaid vaid Loomeinkubaatori inkubantidele mõeldud grupimentorlused.

Osalustasu:

  • Loomeinkubaatori inkubantidele tasuta.
  • Ettevõte/Eraisik 30€+km

Registreerimine:

Viimased uudised
Kummarduse fotonäitus on suvel avatud Tartus Antoniuse õuel
14.06.2024

Estonian Fashion Festivali lisaprogrammi raames sai Tartus Antoniuse õuel avatud fotonäitus „Kummardus.“ Fotonäituse avamisel tutvustas projekti tagamaid ja kultuuripärandi mõju tänasele Eesti disainile projekti loovjuht Piret Puppart. Sõna kummardus sümboliseerib tänuavaldust olemasoleva eest ning läbi pildijutustuse tutvustakse Eesti disaini juuri. Tartus avatud "Kummarduse" fotonäituse vaatus on austusavaldus Eesti kultuuriliselt laetumate piirkondade pärandile,...

LOE LISAKS
Loomeinkubaator lõpetas Demopäevaga 18. ärihooaja
13.06.2024

10. juunil toimus ankruSAAL’is Loomeinkubaatori Demopäev, mis ühtlasi lõpetas ka 18. ärihooaja. Esmakordselt korraldatud Demopäeval esitlesid oma tegemisi ja tulevikuplaane 9 ettevõtet, kes sügisel esimestena 9-kuulises inkubatsiooniprogrammis startisid. Kokku lõpetas Loomeinkubaatori 9-kuulise inkubatsiooniprogrammi 11 ettevõtet: CIAO– naturaalsed kehahooldustooted   Uitama–  lapsesõbralike matkaradade äpp  Franz Raver– disainervormiriided ettevõtetele minu harjutused– füsioteraapia teenused FysioDoula–...

LOE LISAKS