fbpx Põhilise sisu juurde

Mis on Web3 ja kuidas seda füüsiliste toodete äris kasutada?

Kui oled harjunud mõtlema, et Web3 on midagi kauget ja digitaalsesse maailma kuuluvat, siis tule ja saa teada, kuidas on võimalik seda uut tehnoloogiat kasutada ka füüsiliste toodete äris!

 

8. oktoobril toimuval seminaril kuuleme, mis on Web3 ning kuidas kasutada plokiahelat, NFT-sid ja nutilepinguid, et muuta äri läbipaistvamaks, turvalisemaks ja efektiivsemaks.

Uurime, kuidas tõendada toodete autentsust, juhtida tarneahelat ja kaasata kliente innovaatilistel viisidel. Räägime ka Web3-põhistest lojaalsusprogrammidest, uutest ärimudelitest, digitaalsete ja füüsiliste varade ühendamisest ning lahendustest jätkusuutlikkuse ja toote elutsükli jälgimiseks.

Tule ja saa teada, kuidas oma äris Web3 rakendada!

 

Seminari viib läbi Sander Gansen, kes on ettevõtja, turundaja ja web3 valdkonna eestvedaja Põhjamaades ning Baltikumis. Varasemalt on Sander asutanud tarneahela valdkonna startupe, aidanud viia erinevaid kõrgtehnoloogia organisatsioone rahvusvahelistele turgudele ning omab nii exiti kui ka ingelinvestori kogemusi. Täna on ta eelkõige keskendunud web3 valdkonna arendamisele olles Eesti web3 Koja juhatuseliige, BananaConf Tallinn ärikonverentsi peakorraldaja ning arendades veel mitu web3 projekti, sh startupi või konsultatsiooniäri.

 

Üritus on TASUTA, aga vajalik on registreerimine!

 

Käesolev sündmus toimub projekti “Tallinna Loomeinkubaatori tugiteenused loomeettevõtjatele jätkusuutlikuks arenguks ja ekspordivõimekuse kasvuks” raames ning see on kaasrahastatatud Euroopa Liidu poolt.

 

Infopäev: Milliseid toetusi saab väikeettevõtja kasutada?

17. septembril toimub infopäev, kus tutvustame erinevaid toetusvõimalusi, mida ettevõtete kasvuks kasutada saab.

Toetused, millest juttu tuleb:

Seminar on tasuta, vajalik eelnev registreerimine!

Seminaril on võimalik osaleda kohapeal (Veerenni 24C, III korrus) või Zoomis. Zoomi link saadetakse päev enne koolituse toimumist.

 

Käesolev sündmus toimub projekti “Tallinna Loomeinkubaatori tugiteenused loomeettevõtjatele jätkusuutlikuks arenguks ja ekspordivõimekuse kasvuks” raames ning see on kaasrahastatatud Euroopa Liidu poolt.

Kuidas ettevõttes protsesse efektiivsemaks muuta?

Keegi meist ei taha kulutada oma väärtuslikku tööaega tüütutele administratiivsetele tegevustele. Kui ettevõttes on protsessid ja süsteemid paigas, siis tekib lisaaega, mida saab kasutada päriselt väärtuse loomisele. Head protsessid ja süsteemid võimaldavad ettevõttel ka oma tegevustest paremat ülevaadet omada ning vähem pimeduses kobada!

 

Seminaril räägime, kuidas luua oma ettvõttes efektiivseid süsteeme ja kuidas valida sobivaid tööriistu. Sellele lisaks tutvume mitmete tuntud süsteemidega nagu Hubspot, Notion, Scoro ja Pipedrive.

Ajakava:

 

Kätlyn Nõmm – Kätlyn on viimased kaheksa aastat töötanud Eesti tarkvara startupides, kus on peamiselt keskendunud äri- ja müügiprotsesside parendamisele läbi data ja tarkvara. Ta usub tugevalt Operationsi rolli tähtsusesse ettevõttes ning tegeleb igapäevaselt teadlikkuse tõstmisega Eesti turul läbi oma konsulteerimisettevõtte.

Viimased kolm aastat on ta olnud Klausis, mis on klienditoe kvaliteediga tegelev Eesti startup, mis sellel aastal tegi exiti ja müüdi maha tarkvarahiiglasele Zendesk. Sealt on tulnud kirjeldamatu kogemus äriprotsesside pea nullist loomisel ja toetamisel (finants, müük, marketing, operations), ettevõtte müügiks valmistumisel ning nüüd Zendeski ja Klausi ärilise poole integreerimisel.

Hubspot on sotsiaalmeedia ja veebiturunduse platvorm, mis pakub sisuhalduse, veebianalüütika, sihtlehtede, SEO, potentsiaalsete klientide haldamise ja klienditoe teenuseid.

Pipedrive on universaalne CRM platvorm. Seda saab kasutada protsesside sujuvamaks muutmiseks, müügitegevuste toetamiseks ja ettevõtte kasvu haldamiseks.

Notion on tasuta produktiivsuse ja märkmete tegemise veebirakendus. See pakub organisatsioonilisi tööriistu, sealhulgas ülesannete haldamist, projekti jälgimist, ülesannete loendeid ja järjehoidjaid.

 

Üritus on TASUTA, aga vajalik on registreerimine: https://forms.gle/Mj4UD6tsJrhciz428

MARTIN MARKKINAT online-infohommik

Kutsume Teid MARTIN MARKKINAT infohommikule 10. mail kell 10, kus peakorraldaja Jaana Vasama tutvustab lähemalt festivali, väljapaneku tingimusi ja vastab kuulajate küsimustele.
Infohommik toimub veebis ja on tasuta, vajalik on eelregistreerumine siin: https://forms.gle/m4Zfiz3gVuvbZmCw9
MARTIN MARKKINAT on Soome suurim Eesti kultuuri tutvustav üritus, mida on eelnevatel aastatel külastanud suurusjärgus 15 000 inimest, müüjate käive kokku umbes 1 miljon eurot. Festival on külastajatele tasuta. Aastal 2023 esitles festivalil oma tegevust ja müüs tooteid 140 ettevõtet, organisatsiooni, disainerit ja kunstnikku.
Sel aastal toimub MARTIN MARKKINAT 16.-17. novembril Helsingi Kaablitehases. Kahepäevasel kultuurifestivalil tutvustatakse Eestit reisisihtkohana, müüakse disaini, toitu ning pakutakse mitmekülgset kultuuriprogrammi.
MARTIN MARKKINATE 40. juubeliaasta puhul on festivalil kavas avada Eesti disaini tänav, kuhu Eesti disainerid on väga oodatud oma tooteid tutvustama ja müüma.

Textile Re-design Jam

Join our international Textile Re-design Jam!

 

Learn about circular textile business by solving real company challenges in international teams.

5 textile companies in the baltic region will challenge us to solve their circular challenges related to their business models, services and consumer behavior.

Event:

The online textile re-design jam is an innovative quick tempo event where the teams ideate & prototype circular solutions in just two days.

The teams for each challenge will consist of versatile participants consisting of students, experts and company representatives.

In this design jam you can learn, solve challenges, network and have fun.

Where and when:

Registering 08.01.31.01 HERE.

 

The event is organized by Baltic2Hand project, which improves textile reuse and reduces textile waste in the second-hand market. The project partners are Tallinn Creative Incubator, Laurea University of Applied Sciences, Latvian Chamber of Commerce and Industry, Sustainability InnoCenter ja Turku University of Applied Sciences.

Infopäev: Milliseid toetusi saab väikeettevõtja kasutada?

31. jaanuaril toimub infopäev, kus tutvustame erinevaid toetusvõimalusi, mida ettevõtete kasvuks kasutada saab.

Toetused, millest juttu tuleb:

Seminar on tasuta, vajalik eelnev registreerimine!

Seminaril on võimalik osaleda kohapeal (Veerenni 24C, III korrus) või Zoomis. Zoomi link saadetakse päev enne koolituse toimumist.