Loomeinkubaatori programmi ettevõtted Tallinn Design House’is

9. okt 2023

Tallinn Design House avas 4. oktoobril Tallinna Loomeinkubaatori programmis osalevate ettevõtete eriväljapaneku. Pidulikul avasündmusel oli võimalus tutvuda kolme uue põneva kodumaise brändiga: Naked Spirit, Kioko ja Katrin Valgemäe. Väljapanekul on esindatud lasterõivad, joogarõivad ning värvikirevad köögiaksessuaarid.

Naked Spirit on naisterõivaste bränd, mis ühendab elegantsi, energia ja ilu. Hoolikalt valitud materjalid ja originaalmustrid annavad igale esemele ainulaadse olemuse. „Brändiga alustades teadsin, et tahan luua midagi külluslikku ja luksuslikku, mis kannab puhast ilu. Minu soov on läbi brändi luu naisele võimalus jõuda iseendani,“ jagas eriväljapaneku avamisel brändi loomise tagamaid Naked Spirit asutaja Katrin Kivi.

Kioko on aeglase moe ja lasterõivaste bränd, kes lähtub lineaarse majandusmudeli – ostan, kasutan, viskan ära – asemel ringsest majandusmudelist ning nad annavad endast parima, et olemasolevat toodet saaks veel kord või kordi väärindada. „Minu põhimõte ettevõtjana on, et minu pärast ekstra midagi juurde ei toodeta. Lisaks riietele, mis on tehtud kangajääkidest, on ka sildid trükitud tapeedijääkidele ning niidid on saadud teiselt ringilt,“ kirjeldas Kioko looja Anni Koha.

Katrin Valgemäe on kunstnik, kes vürtsitab klassikalist maalikunstitehnikat popkunsti, kitši ja campiga. „Minu põhiväljundiks on maalimine ja ühel hetkel tekkis mõte, et lemmikud maalid võiksid saada võimaluse erinevate toodete näol edasi elada.“

Eriväljapanek on tutvumiseks ja ostmiseks Tallinn Design House´is kuni 31. detsembrini 2023.