Loomeinkubaatori uute brändide eriväljapanek Tallinn Design House’is

2. märts 2023

Tallinn Design House avab märtsis Tallinna Loomeinkubaatori programmis osalevate ettevõtete eriväljapaneku. Eriväljapaneku fookuses on kolm põnevat kodumaist brändi: NirgiWabrik, Kristiina Ploom Jewellery ja mySKIN Looduskosmeetika. Eriväljapaneku pidulik avamine toimub 15. märtsil.

Kolme brändi väljapaneku loovad ühtseks ja harmoniseerituks – kodumaisus, naturaalsus, ajatu disain ja jätkusuutlikkus. Külastajad leiavad väljapanekust midagi nii tervisele, hingele, heaolule kui ka ilumeelele.

Kolm esindatud brändi on:

NirgiWabrik disainib ja toodab luksuslikest lõngadest unikaalseid käsitöökudumeid, mis on valminud nullkulu printsiibil. NirgiWabriku kudumid on mõeldud julgetele trenditeadlikele nautlejatele, kes peavad lugu ajatust disainist, kvaliteetsetest materjalidest, pehmusest, värvidest ja mugavusest. Kõik tooted on valminud käsitööna hoolikalt valitud lõngadest ning iga toode sümboliseerib tänulikkust iidse käsitöötehnika vastu, mis aitab meid hoida turvaliselt soojas.

Kristiina Ploom Jewellery asutaja Kristiina Ploom on ehtekunstnik, kelle looming on minimalistlik, kaasaegne ja samas ajatu disainiga. Kollektsioonist võib leida säravaid kõrva-ja kaelaehteid aga ka skulptuurseid sõrmuseid. Ehted on loodud kaasaegset lihtsat vormi, autoriloomingu erilisust ning kestvat kvaliteeti hindavale kliendile. Ehted valmivad tema Tallinna stuudios käsitööna, taaskasutatud hõbedast ja kullast. Kasutades väärismetalle ja ehtekivisid, vahel ka klaasi, loob kunstnik väikseformaadilisi kantavaid vorme, inspireeritud skulptuursetest vormidest ja kujunditest, tihti leitavad modernlistlikus ning kaasaegses arhitektuuris ja interjööris.

mySKIN Looduskosmeetika brändi taga seisavad kaks Saaremaalt pärit noort naist, õde, kes soovivad tuua päikest killuke lähemale kõigile, kes hoolivad kaunist jumest terve aasta.

Kõik toodete koostisosad on välja valitud tõelise hoolega, mis on ülimalt nahasõbralikud ja naturaalsed. mySKIN Looduskosmeetika toodetega saab särada kauni jumega ning nahk on niisutatud ja hoitud. mySKIN’i arbuusi päevitusgeel on ka Anne&Stiil Ilulemmik 2023.

Väljapaneku avaüritus toimub, 15. märtsil kell 17 Tallinn Design House’is (Rotermanni 14). Kõigil on võimalus osa saada põnevast õhtust, kus disainerid toovad teieni brändi loomise lood ning räägivad oma tegemistest lähemalt! Tutvu sündmusega lähemalt Facebookis SIIN.

Eriväljapanek on tutvustamiseks ja ostmiseks Tallinn Design House’is 1. märtsist 2023.