Osale Creative Business Cup 2022 võistlusel

7. apr 2022

Kas Sinu idee saaks maailma muuta? Kutsume globaalsele võistlusele Creative Business Cup 2022. Loov Eesti otsib innovaatiliste ja loominguliste toodete või teenustega alustavat ettevõtet, kes võiks Eestit esindada globaalsel võistlusel Creative Business Cup, mis toimub 27-28. juunini Taanis, Kopenhaagenis.

Konkursil on osalema oodatud kõik alustavad ettevõtted, kelle ambitsioon on jõuda rahvusvahelisele turule oma uuendusliku  toote või teenusega, mille kujunemisel on olnud kaastegev loovisik.

Miks osaleda?

Creative Business Cupil osalemine võib olla uutele ettevõtjatele ja alustavatele ettevõtetele mitmel viisil kasulik. See on suurepärane võimalus ideele tagasiside saamiseks ja paljude jaoks pole Creative Business Cup lihtsalt võistlus. See on suurepärane tõuge ideede arendamisele ja annab kinnitust, et te pole oma ideega üksi.

“See on ka kiirendi. Saate teha palju erinevaid töötubasid ja kohtuda inimestega. Saate tagasisidet teistelt ettevõtjatelt, kes on teiega sarnases staadiumis. Kui kahtlete, peaksite seda tegema,“ ütleb Raiku tegevjuht Karl Pärtel, Eestit esindanud 2020 aasta Creative Business Cup Global  võistluse võitja.

 Kuidas osaleda?

Eesti eelvoorus osalemiseks sisesta 2.maiks oma ettevõtte andmed ja idee tutvustus: https://www.f6s.com/creative-business-cup-estonia-22/apply

Ning liitu palun kindlasti ka Creative Business Cup Estonia grupiga,  sealtkaudu saad kogu konkursi lisainfot.

 

Creative Business CUP 2022 Eesti finalistid selgitatakse välja 10.maiks.

 

Finaalis võistlevad  6 finalisti ja neid hindab rahvusvaheline žürii. 

Võitja esindab Eestit  27. ja 28. juunil peetaval Creative Business CUP 2022  finaalvõistlusel Kopenhaagenis.

Mis saab edasi?

Kuni 3 Eesti eelvooru parimat ettevõtet saavad osaleda konverentsil BRIGHT 2022 peetavatel seminaridel ja töötubades ning tutvustada oma ideid rahvusvahelistele investoritele. 

Tartu Loomeinkubaator on välja pannud 5 mentortundi vabalt valitud mentori(te)ga

Estonian Business School on välja pannud ka eriauhinna: 3 EAP väärtuses võib endale valida teadmiste täiendamiseks sobiva kursuse.

Prototron valib Eesti eelvoorust välja ühe idee, mis pääseb kohe TOP 50 hulka.

Tallinna Loomeinkubaator  paneb välja neli  koolitust ja kaks erakonsultatsiooni, et oma loomeettevõtet veelgi võimendada.

Loov Eesti on Creative Business Cup esindaja Eestis aastast 2012.

Creative Business Cup Eesti eelvooru läbiviimist toetavad Startup Estonia,  Estonian Business School, Prototron, Tallinna Loomeinkubaator, Tartu Loomemajanduskeskus ja Startup Estonia.        

Lisainfo

Tiiu Allikmäe
Loov Eesti
+3725053085
www.looveesti.ee