Eesti esimese parfüümibrändi HURM uus lõhn – UDUVIIR

20. apr 2021

Eestimaisel looduslikul parfüümibrändil ja Loomeinkubaatori inkubandil HURM on välja tulnud uus lõhn – lummavalt eripalgeline UDUVIIR.

Tegemist on parfüümiga, kus kohtuvad kerged ja tummised noodid. Kohtab nii puuviljast tsitruselist kui puidused noote, mida kõike seob omavahel magus järelkaja. Lõhnas tulevad esile laim, bensoevaik ja salapärane labdanum. Sobib kandmiseks aastaringselt!

HURM bränd on loodud inspireerituna loodusest ja selle aroomidest ning selle järgi on tulnud ka nimetused. Loodus inspireeris looma parfüüme, mis oleksid puhtad, kvaliteetsed ja unikaalsed. Lõhn on iga inimese naha peal ainulaadne tulenevalt asjaolust, et lõhnataju on kõigil individuaalne ning looduslikud lõhnad reageerivad erinevalt kandja naha peal.

HURM parfüümid on loodud ainult sertifitseeritud orgaaniliste koostisosadega ning need on valmistatud käsitsi ja väikestes partiides Eestis. 

Lisaks uuele lõhnale on HURM valikusse toonud ka täiendatud testrite komplekti ning igal parfüümil on ka eraldi testripudeli soetamise võimalus nüüd olemas. Hetkel on uus lõhn ja testrid saadaval ainult HURM veebipoes, kuid peagi ka edasimüüjate kaudu.