Tallinn Design House valmistub Tallinna moenädalaks

6. märts 2020

Tallinn Design House esitleb kevadisel Tallinn Fashion Weekil kodumaiste disainerite kevadisi kollektsioone. Multibränd moeetendusel astuvad üles 11 erinevat brändi, keda ühendavad loodusest inspireeritud toonid ja kevadine värskus.

Moelaval esitleb naiselikke vorme Piret Kuressaar Design, huvitavate värvikontrastidega üllatab Raili Nõlvak. Eelmise Hõbenõela võitja Eve Hanson toob lavale tabavad ja modernsed lõiked ning nüüdseks juba ajatu Seasoned Traveler Parka esitleb tehnoloogiliste uuendustega ülerõivad. Naiste- ja meestemoodi tutvustavad Marat ja Sangar, kui lavale tuuakse klassikalised jooned uues stilistilises võtmes. Kevadisi värskeid värve näitab aga pesubränd BonBon Lingerie. Efektsed ehted Tallinn Fashion Weeki lavale valmistas Maarja Niinemägi, Eesti loodusest inspireeritud ehteid esitleb Lummus ning silmapaistvate siidirätikutega üllatab Miurio Accessories. Lisaks ei puudu aksessuaaribrändid Gerda Retter Design ning Jaana Trauss Design, kes on mõlemad loonud uutes toonides nahast käekotid.

“Floora valitseb maailma moepoodiumitel juba mitmendat hooaega ja Eestis on lõputu novembri ilm seda suundumust veelgi aktuaalsemaks muutnud. Kuna Tallinn Design House koondab enda alla mitmed disainerid ja me kasutame demonstratsioonidel Eesti brändide rõivaid ja aksessuaare, siis otsustasime kõik ühte siduda meie piirkonnale iseloomulike taimedega. Metsas ja koduniidul õitsevad lilled väljendavad kõige paremini kevadist meeleolu. Värskus, kergus ja sundimatus harmoneeruvad meie kollektsioonis moesuundumuste ja julgete stiilikombinatsioonidega. Eelistame naturaalseid loodusvärve, kuid sekka on lisatud ka erksaid mahlakaid laike, mida kevadel hing nii väga ihkab,” kirjeldab stilist Svetlana Agureeva.

Moeetenduse aitavad omanäoliseks muuta Shishi sisekujunduse kaunistused ning Põhjala Tehas, kus on loodud Tallinn Fashion Weeki toetavad lookbook pildid. Modellide jumestuse eest vastutab Max Factor.

Kuidas kõik omanäolised brändid omavahel kokku kombineeritakse – selleks tuleb kohapeale etendust omasilmaga vaatama tulla.

Ühine sündmusega Facebookis. Pileteid etendusele on võimalik soetada Piletilevist.

Vaata fotodelt, kuidas pildistati üles lookbook:

 

 

Fotod: Anu Lõhmus