Kas ja kuidas Etsyga alustada?

Etsy pood on loometöö müügiplatvorm, mille kaudu on võimalik jõuda paljude rahvusvaheliste klientideni. Kuidas see platvorm toimib ja mida peab teadma, et oma tooteid seal edukalt müüa ja esitleda? Nendele ja paljudele teistele küsimustele vastame 26. veebruaril toimuval koolitusel. Lisaks tutvustame tööriistu, mida platvormil müües kasutada.

Teemad, millest koolitusel juttu tuleb:

  • Mida Etsy pood endast kujutab ja mis on seal õnnestumiseks määrav?
  • Kuidas alustada – milline eeltöö on vajalik?
  • Turu-uuring ja hinna kujundamine
  • Etsy sisene otsingusüsteem
  • Tööriistad, mis tööd oluliselt lihtsustavad
  • Mida veel tähele panna?

Koolitus on mõeldud kõigile neile, kes sooviksid Etsy kohta rohkem teada saada ja alustada Etsy poes oma toodete müügiga. Ning ka kõigile neile, kes on platvormil juba esimesed katsetused teinud, aga sooviksid näpunäiteid, kuidas tulemuslikult tegutseda. Koolituse tulemusena oled motiveeritud Etsy poes oma tooteid rahvusvahelisele ostjaskonnale pakkuma ja tunned platvormi eripärasid.

 

Koolituse viib läbi Victoria Silber.Victorial on 10-aastane kogemus e-kaubanduse, digiturunduse ja sisuturundusega. Kui ta just mõne Skandinaavia, Lõuna-Korea või Eesti ettevõtte turundustiimis ei ole ilma tegemas, siis on ta keskendunud loome-ettevõtjate koolitamise ja inspireerimisega nii Eestis kui Taanis ja lausa diginomaadide ringkonnas Mehhikos. Victoria peab muuhulgas kunstimeistrid.ee blogi, kust loomingulised ettevõtjad praktilisi oskuseid saavad ammutada. Victoria annab nõu uuel turul lokaliseerimiseks, st. oma toote, veebi ja kliendikogemuse kohandamiseks vastavalt kohalikele oludele ja ootustele. 

Formaat: Zoomis

Osalustasu:

Loomeinkubaatori inkubantidele tasuta.

Loomeinkubaatori vilistlastele, TDH disaineritele, Kaubandustööstuskoja liikmetele, Tartu LMK vilistlastele, EFF disaineritele, Loomeinkubaatori üürnikele soodushind 15€+km (registreerides vali partner)

Kõik teised ettevõtted ja eraisikud 20€+km