Anu Lõhmus

Board Member

+372 5646 5868
anu@inkubaator.ee

Kersti Tänavsuu

Head of Accounting

+372 501 7959
kersti@inkubaator.ee

Marietta Ruben

Consultant/ Project Manager

+372 5669 9166
marietta@inkubaator.ee

Nele Plutus

Consultant/ Project Manager

+372 5665 6647
nele@inkubaator.ee

Kairi Kõrve

Consultant/ Project Manager

+372 5249 531
kairi@inkubaator.ee

Kadri Ann Rebane

Consultant/ Project Manager

+372 5332 5040
kadriann@inkubaator.ee

Margaret Aidla

Marketing Specialist

+372 5905 2098
margaret@inkubaator.ee

Mary Lehtmets

Secretary

+372 5694 6233
mary@inkubaator.ee

Maria-Johanna Kollo

konsultant/ projektijuht

+372 56 522 56

maria@inkubaator.ee

Maria Johannal on ettevõtluskogemus väikeses pereettevõttes tegutsemisest. Ta on töötanud ka kliendihaldurina ja nõustajana. 

 
Teemad, millega Maria-Johanna saab aidata
  • meeldiva kliendikogemuse loomisel
  • meeskonnatöö organiseerimisel
  • probleemidele nutikate lahenduste leidmisel