Jõulueelne disainiturg Bazaar

Juba kaheksandat korda toimuv disainiturg Bazaar leiab aset sel aastal laupäeval, 7. detsembril 2019 Tallinna Loomeinkubaatori hoones kõigil neljal korrusel (Veerenni 24 C, Baltika kvartal, Tallinn).

Disainiturg Bazaar on alati olnud tore sissejuhatus pühadehooaega. Siia tulevad inimesed valima jõulukingitusi, tutvuma uute brändidega ja otsima rõivaid pidustuste hooajaks.

Eelmisel aastal nägime, et eriliselt rõõmustavad külastajad üksikeksemplaride ja näidiste soodsama hinnaga väljapanekute üle, mida kuskilt mujalt ei leia.
 
Keda me Bazaarile müüma ootame?
Ootame Bazaarile müüma moeloojaid, aksessuaaridisainereid, ehtekunstnikke, tootedisainereid ja kõiki teisi loomeinimesi.

Traditsiooniliselt tegutsevad disainilaada alal ka pop-up kohvikud ning avatud on Loomeinkubaatori stuudiod ning ateljeed.
 
Registreeru Bazaarile müüjaks.
Osalustasu on 30 eurot (+km). Tallinna Loomeinkubaatorija Tallinn Design House’i lepingulistele klientidele ja vilistlastele kehtib soodushind 25 eurot (+km).

Osalustasus sisaldub: 2x2m2 müügikoht, vajadusel üks laud ja tool, müüjate tutvustus ja reklaam sotsiaalmeedia kanalites. 
REGISTREERU MÜÜJAKS SIIN.
 
Teeme registreerunud müüjate seast valiku ja võtame kõikidega ühendust hiljemalt 5. novembril 2019.

Kohtumiseni Bazaaril!