Tallinna Loomeinkubaator koostöös EAS-iga esitleb veebiseminaride sarja, mille käigus jagavad erinevad oma ala tippspetsialistid ning praktikud nõuandeid, kuidas kriisist väljuda võitjana.
Hetkel kogu maailma hõlmav kriis on muutnud praeguseks turusituatsioone, tarbimisharjumusi ja mõtteviise ning nõuab seetõttu ka ettevõtetelt uusi ärimudelid. Oluline on juba täna teha esimesi ja õigeid samme, et kriisist tugevamana väljuda. Eesoleva webinaride sarja fookus on just kultuurist ja loomingust sisendit saavate ettevõtete terviklikul arendamisel.
Toome teieni neljast olulisest teemast koosneva veebiseminaride programmi, mis on mõeldud ühe tervikuna, ja samaaegselt ka kasulikud üksikutel valitud seminaridel osaledes. Kõik seminarid koosnevad kahest osast, millest 60 minutit on ettekanne ja 30 minutit küsimuste ja vastuste voor. Juttu tuleb veebikaubandusest, inimeste tarbimisharjumuste muutumisest praeguses olukorras, aga ka sellest, millised võiks olla uued strateegiad ettevõtluses, kuidas veelgi paremini planeerida finantse ja olla valmis muutusteks.
Jason Blumer
Praegune kriis tabas kõiki üllatusena. Mis on kõige olulisem, mida peaks loomeettevõtja täna teadma? Millele tuleks tähelepanu pöörata ning kuidas toetab Eesti digimajandus globaalse loomeettevõtte kasvu? Uurime erinevaid loomingulisi ärimudeleid. Kuidas teenuste hinnastamine erineb ja kuidas saaks loovuse väärtust laiendada. Ingliskeelne webinar annab praktilisi vastuseid eelnevatele küsimustele. Ameeriklasest loomemajanduse ettevõtete konsultant ja koolitaja Jason Blumer annab ülevaate sellest, mida loomeettevõte saab praeguses olukorras teha, et kriisit väljuda kui mitte võitjana, siis piisavalt elujõulisena, et võitude poole pürgida. Käsitletavad teemad hõlmavad uuenenud ärimudelite kasutuselevõttu, väärtuspakkumise ning positsioneerimise olulisust.
Uuri Jasoni kohta rohkem SIIT.
NB! Webinar toimub Inglise keeles. Kõikidele registreerunutele saadame enne üritust ligipääsulingi.
Käesolev webinaride sari on kaasrahastatud Euroopa Regionaalarengu Fondist loomemajanduse arendamise meetme raames toetatud projektide “Loomemajanduse ettevõtete konkurentsivõime, jätkusuutlikkuse, ekspordivõimekuse ja teiste majandussektoritega koostöö arendamine 2020-2021” (EU53522) ning “Loomemajandusalaste teadmiste ja oskuste arendamine” (EU49773) tegevustena. Seminaril osalemine on osalevatele ettevõtetele käsitletav vähese tähtsusega abi saamisena.