Nele Plutus

Consultant/ Project Manager

+372 5665 6647
nele@inkubaator.ee

Anu Lõhmus

Board Member

+372 5646 5868
anu@inkubaator.ee

Maria-Johanna Kollo

konsultant/ projektijuht

+372 56 522 56

maria@inkubaator.ee

Maria Johannal on ettevõtluskogemus väikeses pereettevõttes tegutsemisest. Ta on töötanud ka kliendihaldurina ja nõustajana. 

 
Teemad, millega Maria-Johanna saab aidata
  • meeldiva kliendikogemuse loomisel
  • meeskonnatöö organiseerimisel
  • probleemidele nutikate lahenduste leidmisel

 

Kersti Tänavsuu

Head of Accounting

+372 501 7959
kersti@inkubaator.ee

Monika Pärnsalu

konsultant/ projektijuht

+372 530 45402 monika@inkubaator.ee

Monikal on pikk ja põhjalik töökogemus väliskaubanduses Tallinnas ja viis aastat Londonis. Lisaks ta on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna ja Estonian Business Schooli MBA rahvusvahelises ärikorralduses (spetsialiseerumisega turundusele). Samuti on ettevõtluskogemus disaini valdkonnas. Talle meeldib uusi ideid genereerida, teostada ja tehtut presenteerida.   

Teemad, millega ta saab aidata: 

  • Start- up ettevõtlus, 
  • Brändiarendus, positsioneerimine
  • Rahvusvaheline transport, logistika, välismaksed 
  • Rahvusvahelised läbirääkimised ja kokkulepped 

Margaret Aidla

Marketing Specialist

+372 5905 2098
margaret@inkubaator.ee

Helen Arme

konsultant/ projektijuht

+372 5623 1013

helen@inkubaator.ee

Helenil on pikaajaline ettevõtluskogemus väikeettevõtte juhina hulgikaubanduses ja jaemüügis, tuues maale mitmeid tuntuid rahvusvahelisi brände. Enne seda töötas ta toiduainete turustamise ja turundamisega. Lisaks on tal reklaamiagentuuri projektijuhi kogemus.

Helenil on ärialane haridus Estonian Business Schoolist. Ta on õppinud ka konstrueerimist ja seeläbi saanud praktilise kogemuse nii suurest kui ka väikesest tootmisettevõttest.

Talle meeldib klientidega kaasa mõelda, uusi ideid genereerida ja teoks teha.

Teemad, millega Helen saab aidata:

  • Keskkonnaga tasakaalus olevate toodete ja teenuste kujundamine
  • Ärisuhtlus ja läbirääkimised
  • Turundusstrateegia
  • Disain ja tootearendus
  • Õmblustehnoloogia/rõivaste tootmine

Mary Lehtmets

Secretary

+372 5694 6233
mary@inkubaator.ee

Marietta Ruben

Consultant/ Project Manager

+372 5669 9166
marietta@inkubaator.ee

Kairi Kõrve

Consultant/ Project Manager

+372 5249 531
kairi@inkubaator.ee

Kersti Tänavsuu

pearaamatupidaja

+372 501 7959

kersti@inkubaator.ee

Kersti on TEI pearaamatupidaja-ettevõtluskonsultant ja tegutsenud valdkonnas üle 20 aasta. Ta on lõpetanud Taltechi väikeettevõtluse erialal ning omab isiklikku ettevõtluskogemust 1996. aastast.

Teemad, millega Kersti saab aidata:

  • Ettevõtte raamatupidamine
  • Maksud
  • Finantsplaneerimine
  • EL struktuurifondide projektide raamatupidamine ja aruandlus
  • Äriplaanide, arengukavade ja strateegiate koostamine
  • Ettevõtte asutamine ja käivitamine