21 valemit, mille abil müüvaid veebitekste kirjutada

AEG: 20.01.2022 kell 10:00 - 12:00

Kas teadsid, et halvasti kirjutatud müügitekst on üks peamisi põhjusi, miks inimesed lahkuvad veebilehelt ostu sooritamata?
Kui varem tegid müügitöö ära müügimehed, siis praegusel ajal on see ülesanne jäetud müügitekstidele.
Jättes müügitekstid hooletusse, võid kaotada kliente ja müügikäivet.
Kuidas kirjutada müüvaid veebitekste, kui pea on tühi?
Kasuta valemeid, mis on üleilmselt ja massiliselt tõestatud ja mille abil saad lihtsasti luua tekste, mis muudavad veebilehe külastajad maksvateks klientideks.
Samu valemeid kasutavad maailma suurimad ja edukamaid ettevõtted, nagu näiteks Amazon, Facebook, Microsoft jt.
 
👉Registreeri tasuta veebiseminarile: https://veebimajutus.typeform.com/to/OFxFKBag
📅 Aeg: 20. jaanuar kell 10:00 - 12:00
 
Miks tasub veebiseminaril osaleda?
✔️ Saad selgeks 21 valemit, mis aitavad sul luua müüvaid tekste ka siis, kui pea on täiesti tühi
✔️ Saad teada, millised on peamised psühholoogilised mõjurid veebikülastajate ostuotsuste tegemisel
 
Koolitaja Marika Juusu aka Proua Ekspert (https://prouaekspert.ee) on töötanud turundus – ja müügivaldkonnas rohkem kui 15 aastat. Ta on käivitanud mitmeid ettevõtteid ja töötanud turundusjuhina.
Ta on andnud välja ajakirja YU, mis on mõeldud noortele loometalentidele, kirjutanud sadu müügitekste nii veebilehtedele kui ka meilikirjadele.
Marika on õppinud copywriting`u tehnikaid maailma parimatelt koolitajatelt, nagu Momoko Price (CXL kursus), Jacob McMillen, Nick Kolenda jpt.
Viimased uudised
Loomeinkubaator kuulutas välja loome- ja ringmajanduskeskuse projekteerimishanke
18.01.2022

SA Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid kuulutas 18. jaanuaril välja hanke, millega soovitakse leida Tallinnas Poldri 3 rajatava Loome- ja ringmajanduskeskuse projekteerijat. Miljööväärtuslikus piirkonnas heas seisukorras olev paekivihoone, mis esialgse detailplaneeringu järgselt oli kavas lammutada, säilitatakse ja ehitatakse kahekorruseliseks ning ümbritsev ala kujundatakse osaks linna rohekoridoris. Hoone esimesel korrusel leiavad koha näituse- ja...

LOE LISAKS
QLR Disain: Olge julged, eristuge ja paistke silma
14.01.2022

QLR Disain on Kaie Kuuleri loodud bränd, mis üllatab kaunite ja unikaalsete peaehete ehk fascinatoritega. Inglismaa õukonnas tuntuks saanud traditsioon annab naisterahvale võimaluse olla julge ja silmapaistev. Uurisime meie inkubandi käest, kuidas ta jõudis fascinatorite loomise juurde ja millised on plaanid tulevikuks. (image) Foto: QLR Disain  Kuidas jõudsid oma brändi...

LOE LISAKS