Kuidas saab ennast juhtides veel paremini ettevõtet juhtida?

AEG: 20.01.2022 kell 10:00 - 11:30

20. jaanuaril toimub Tallinna ettevõtluskeskuse ja TalTechi selle aasta esimene ettevõtlusakadeemia veebiseminar „ Kuidas saab ennast juhtides veel paremini ettevõtet juhtida?, Maris Zernand-Vilson, PhD, TalTechi majandusteaduskonna ärikorralduse instituudi vanemlektor.
 
🔎 Tallinna ettevõtluspäeval haaras juhi enesejuhtimise töötuba osalejaid aktiivselt kaasa rääkima ja oma võimaluste üle arutlema. Ettevõtlusakadeemias korratakse sellest üle olulisemaid teemad ning antakse kõikidele võimalus interaktiivselt iseennast juhina analüüsida ning arenguvõimalustele mõelda. Räägime sellest, kuidas juhtimiskeskkond on muutunud ja milliseid väljakutseid see meile esitab. Miks on nii oluline ennast mõista ja sellega pidevalt tegeleda? Millised on juhtimise peamised osad ja kuidas see mõjub meie meeskonnale?
 
 Maris Zernand-Vilson, PhD, on TalTechi õppejõud, kes on ligi 20 aastat uurinud uute juhtimisideede omaksvõttu ja rakendamist Eesti ettevõtetes ning kaitsnud sel alal ka doktorikraadi. Ta on teostanud arvukalt koolitusi antud teemadel ning on oodatud koolitaja erinevate ettevõtete arenguprogrammides. Ta on viimastel aastatel aktiivselt arendanud ja läbi viinud juhtimise ja eestvedamise ning personalijuhtimise kursuseid nii bakalaureuse kui ka magistritasemel. Praktilisi kogemusi on ta saanud nii konsultatsioonivaldkonnast, kui ka mittetulundussektori organisatsioonide ja kohaliku omavalitsuse juhtimisest.
 
Seminar on tasuta, kuid palume eelnevalt registreeruda: https://taotlen.tallinn.ee/.../kuidas-saab-ennast...
 
Viimased uudised
Loomeinkubaator kuulutas välja loome- ja ringmajanduskeskuse projekteerimishanke
18.01.2022

SA Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid kuulutas 18. jaanuaril välja hanke, millega soovitakse leida Tallinnas Poldri 3 rajatava Loome- ja ringmajanduskeskuse projekteerijat. Miljööväärtuslikus piirkonnas heas seisukorras olev paekivihoone, mis esialgse detailplaneeringu järgselt oli kavas lammutada, säilitatakse ja ehitatakse kahekorruseliseks ning ümbritsev ala kujundatakse osaks linna rohekoridoris. Hoone esimesel korrusel leiavad koha näituse- ja...

LOE LISAKS
QLR Disain: Olge julged, eristuge ja paistke silma
14.01.2022

QLR Disain on Kaie Kuuleri loodud bränd, mis üllatab kaunite ja unikaalsete peaehete ehk fascinatoritega. Inglismaa õukonnas tuntuks saanud traditsioon annab naisterahvale võimaluse olla julge ja silmapaistev. Uurisime meie inkubandi käest, kuidas ta jõudis fascinatorite loomise juurde ja millised on plaanid tulevikuks. (image) Foto: QLR Disain  Kuidas jõudsid oma brändi...

LOE LISAKS