Kuidas planeerida ettevõtte turundustegevusi?

AEG: 19.01.2022 - 19.01.2022 kell 10:00 - 12:00

Turundusplaani koolituse eesmärk on tutvustada väikeettevõtetele turundusplaane, seletada vajalikkust ning seminaril anda praktilisi nõuandeid, kuidas koostada lühike, üheleheline turundusplaan, millest tegelikult ka abi on.

Vastused saab küsimustele:

  • Miks on vaja planeerida oma turundustegevusi?
  • Kuidas teha plaan, millest turundustegevusi tehes lähtududa?
  • Kuidas valida õiged turunduskanaleid?

Koolituse viib läbi Loomeinkubaatori mentor Älian Mägi. Älian on turunduses tegutsenud rohkem kui 14 aastat ja töötab täna Apollo gruppi kuuluva äriüksuse Vapiano Baltikumi ja Soome turundusjuhina. Ta on läbi kogenud ka ettevõtja võlu ja valu, suutes end nii samastada alustavate ettevõtete väljakutsetega.

Tema tugevuseks on just väike ja keskmised ettevõtted ja nende turundustegevus piiratud ressurssidega. Älianil on arvestatav kogemus ka kliendi- ja promoürituste korraldamisega. Tema soov on edasi anda kogemusi ja aidata alustavatel ettevõtetel jõuda soovitud lahendusteni kiiremini kui ise vastuseid otsides.

 

Lisaks koolitusele toimuvad ka turundusplaani grupimentorlused Loomeinkubaatori inkubantidele 24. ja 25. jaanuaril. Palun registreeri enda osalemine sobivale kuupäevale:

24. jaanuar: Grupimentorlus: https://inkubaator.tallinn.ee/sundmused/grupimentorlus-turundusplaan/

25. jaanuar: Grupimentorlus: https://inkubaator.tallinn.ee/sundmused/grupimentorlus-turundusplaan-2/

 

NB! Koolitus toimub hübriidis. Soovitame aga osaleda kohapeal, sest sellisel juhul on koolituse väärtus suurem ning on võimalik interaktiivselt kaasa töötada.

Kohapeal osalemiseks on vaja näidata Covid-19 vaktsineerimistõendit või läbipõdemistõendit.

 

Osalustasu:

Loomeinkubaatori, Tartu LMK ja Tehnopoli inkubantidele tasuta.

Loomeinkubaatori vilistlastele, TDH disaineritele, Kaubandustööstuskoja liikmetele, Tartu LMK vilistlastele, EFF disaineritele, Loomeinkubaatori üürnikele soodushind 20€+km (registreerides vali partner)

Kõik teised ettevõtted ja eraisikud 25€+km

 

 

Käesolev seminar on toetatud projekti “Loomemajanduse ettevõtete konkurentsivõime, jätkusuutlikkuse, ekspordivõimekuse ja teiste majandussektoritega koostöö arendamine 2020-2021” (EU53522) raames. Seminaril osalemine on osalevatele ettevõtetele käsitletav vähese tähtsusega abi saamisena.

Viimased uudised
Loomeinkubaator kuulutas välja loome- ja ringmajanduskeskuse projekteerimishanke
18.01.2022

SA Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid kuulutas 18. jaanuaril välja hanke, millega soovitakse leida Tallinnas Poldri 3 rajatava Loome- ja ringmajanduskeskuse projekteerijat. Miljööväärtuslikus piirkonnas heas seisukorras olev paekivihoone, mis esialgse detailplaneeringu järgselt oli kavas lammutada, säilitatakse ja ehitatakse kahekorruseliseks ning ümbritsev ala kujundatakse osaks linna rohekoridoris. Hoone esimesel korrusel leiavad koha näituse- ja...

LOE LISAKS
QLR Disain: Olge julged, eristuge ja paistke silma
14.01.2022

QLR Disain on Kaie Kuuleri loodud bränd, mis üllatab kaunite ja unikaalsete peaehete ehk fascinatoritega. Inglismaa õukonnas tuntuks saanud traditsioon annab naisterahvale võimaluse olla julge ja silmapaistev. Uurisime meie inkubandi käest, kuidas ta jõudis fascinatorite loomise juurde ja millised on plaanid tulevikuks. (image) Foto: QLR Disain  Kuidas jõudsid oma brändi...

LOE LISAKS