Ärimudel ja äri arendamine 1nspiring lõuendi meetodil 

AEG: 01.12.2021 kell 14.00-17.00

Formaat: Webinar Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadame enne üritust ligipääsulingi. 

Praktilise töötoa käigus koostatakse tegevuskava Sinu ärile ning selleks kasutatakse koolitaja enda loodud metoodikat ja ärimudeli koostamise lõuendit. 

Koolitus sobib neile, kellel on äriidee ja kes soovivad seda edasi arendada aga ka juba tegutsevatele ettevõtjatele, kellel on soov oma äri kasvatada või oma ärimudelis muutusi teha. 

Töötoale järgneb follow-up kohtumine koolitajaga 15.12.21, kus vaadatakse tegevuskava üle ning on võimalus tagasisidet saada.

1nspiring on üles ehitatud võttes arvesse teisi juba tuntud äriteooriaid, nagu Simon Sineki Kuldne Ring või Alexander Osterwalderi Väärtuspakkumise Disain, luues fookuse nende kõigi vahel. 

Koolituse viib läbi Bart Jenezon, tunnustatud ärimentor Amsterdamist, kellel on pikaajaline kogemus edukate Smartcity/Media/Fintech & IoT ettevõtetega.  

Koolitus toimub inglise keeles. 

Vaata lähemalt 1nspiring meetodi kohta siin: https://www.youtube.com/watch?v=XTRTFTxCeEo

Seminar on mõeldud Loomeinkubaatori inkubantidele, vilistlastele, Tallinn Design House disaineritele ning Tehnopoli, LMK, Pärnumaa Ettevõtlusinkubaatorid inkubantidele.

Käesolev seminar on toetatud projekti “Loomemajanduse ettevõtete konkurentsivõime, jätkusuutlikkuse, ekspordivõimekuse ja teiste majandussektoritega koostöö arendamine 2020-2021” (EU53522) raames. Seminaril osalemine on osalevatele ettevõtetele käsitletav vähese tähtsusega abi saamisena.

Viimased uudised
Fashion Scouti ja fashionavanti rahvusvaheline koolitusprogramm Eesti moeettevõtetele
02.12.2021

Koostöös kodumaise moeagentuuriga fashionavant ja Euroopa juhtiva moeagentuuriga Fashion Scout kutsume Eesti moeettevõtteid taas osalema koolitusprogrammis „International Accelerator Programme – Empowering Estonian Fashion Designers VOL 2“. Programm on mõeldud kõikidele Eestis tegutsevatele moedisaineritele, kellel on tahet ja motivatsiooni muuta oma bränd rahvusvaheliselt konkureerivaks ja edukaks ettevõtteks. (image)  Foto: Fashion Scout...

LOE LISAKS
Inkubantide kohtumine IKIGI juures
29.11.2021

25. novembril toimus Loomeinkubaatori inkubandi IKIGI @köitegaraaž stuudios uute inkubantide networking üritus. Üritusel oli võimalik teha koos teiste ettevõtjatega IKIGI juhtimisel kollaaži ning omavahel tutvuda. Ürituse juhatasid sisse Maarja Roolaht ja Lennart Mänd, kes igapäevaselt IKIGI's tegutsevad. (image) (image) (image) (image) (image) (image) (image) (image) (image) (image)   (image) (image)...

LOE LISAKS