Jõulueelne disainiturg Bazaar - 08.12 Tallinna Loomeinkubaator

AEG: 08.12.2018 kell 11-18,

KOHT: Tallinna Loomeinkubaator/ Tallinn Creative (Veerenni 24, 10135 Tallinn, Estonia)

Paljud meie ettevõtted on Bazaaril müüjate nimekirjas. Kutsume kõiki, kes müümas ei ole, Bazaari külastama.

Laupäeval, 8. detsembril kell 11–18 toimub Tallinnas Loomeinkubaatori neljal korrusel (Veerenni 24C, Baltika kvartal) jõulueelne disainiturg Bazaar.

Tule veeda üks mõnus laupäev Loomeinkubaatori jõulueelsel disainiturul. See on hea võimalus leida jõulukingitused kodumaiste disaintoodete hulgast juba detsembri alguses enne kiiret pühadeaega. Kohal on ligi 100 Eesti disainerit ja hulgaliselt moodi, ehteid, kodusisustust, looduskosmeetikat ja lastetooteid. Avatud on pop-up kohvikud ja disainerite stuudiod.

Ning et jõulude ajal ka iseennast ei unustaks, üllatab Bazaar Sind tavapärasest veidi teistsuguse tootevalikuga. Disainerid toovad välja mitmeid outlet ja näidistooteid ning ees ootavad mitmed head pakkumised.

Toimunud sündmused

Viimased uudised
Loomeinkubaator kutsub jõulueelsele disainiturule Bazaar müüma
01.10.2018

Kiirkohtingu formaadis Ringliiklusel said Loomeinkubaatori ettevõtjad 20 minuti jooksul tutvuda erinevate mentoritega, vahetada infot oma ettevõtte hetkeseisu ja tulevikuplaanide osas ning võimalikke kokkupuutepunkte tulevaseks mentorkohtumisteks.   (image) Ringliiklusel osales 15 Loomeinkubaatori ettevõtet ja 13 mentorit ekspordi, äristrateegia, turunduse, loomemajanduse ja juhtimise valdkondadest. Esindatud olid intellektuaalomandi kaitse spetsialist Almar Sehver, tootmis-...

LOE LISAKS
Tallinnas toimus rahvusvaheline loomeinkubaatorite kohtumine
01.10.2018

Kiirkohtingu formaadis Ringliiklusel said Loomeinkubaatori ettevõtjad 20 minuti jooksul tutvuda erinevate mentoritega, vahetada infot oma ettevõtte hetkeseisu ja tulevikuplaanide osas ning võimalikke kokkupuutepunkte tulevaseks mentorkohtumisteks. Ringliiklusel osales 15 Loomeinkubaatori ettevõtet ja 13 mentorit ekspordi, äristrateegia, turunduse, loomemajanduse ja juhtimise valdkondadest. Esindatud olid intellektuaalomandi kaitse spetsialist Almar Sehver, tootmis- ja logistikavaldkonnast...

LOE LISAKS