Tallinn Design House teeb kummarduse Eesti disainiloomingule

AEG: 23.09.2021 kell 18.00

TDH esitleb esmakordselt mastaapset Eesti disainiloomingu juuri tutvustavat foto- ja videoprojekti “Kummardus“, mis esitab jutustuse Eesti disainist, kus kohtuvad looming, loodus ja traditsioonid.
 
Viimase aasta jooksul on üle 50 Eesti disaineri looming viidud tähenduslikesse paikadesse üle Eesti ning üles pildistatud võttes arvesse aastaaegade mängulist vaheldumist.
 
Disainiöö raames tutvustab projekti loovjuht Piret Puppart, kuidas Eesti silmapaistvate disainerite loome on põimunud inspiratsiooniga loodusest ja mõjutatud traditsioonide pikaaegsest säilimisest. Esmakordselt esitleme valminud fotosid ning videoid.
 
Esitlus toimub Tallinn Design House'is Rotermanni 14, 23.septembril kell 18.00.
 
@tallinndesignhouse
@kummardus
Viimased uudised
Inkubant Pilveke võitis Taanis Pitching võistluse
16.09.2021

Loomeinkubaatori inkubandid MyCeen, No(N)s, IKIGI, RuudiCakes ja Pilveke osalesid 13-14. septembrini Taanis Hacking + Pitching for A Better Baltic Sea üritusel.   Taani Kultuuri Instituudi korraldatud ürituse esimesel päeval külastasid ettevõtted Kopenhaagenis ringmajandus ja loomeettevõtteid. Lisaks toimus rahvusvahelistumise üritus, kus osalejad said networkida EUNIC liikmete ja CCI organisatsioonidega. Osalejad kogusid...

LOE LISAKS
5 küsimust Loomeinkubaatori inkubatsiooniprogrammi kohta
13.09.2021

Loomeinkubaator ootab inkubatsiooniprogrammiga liituma uusi ettevõtjaid 1. oktoobrini. Oleme kokku kogunud 5 peamist küsimust, mis ettevõtjatel on tekkinud enne programmiga liitumist.   Kuidas on Loomeinkubaatori inkubatsiooniprogramm ettevõtjale kasulik? Loomeinkubaatori inkubatsiooniprogrammiga liitumisel saab ettevõtja personaalse konsultandi, kes tegeleb tema igapäevaste väljakutsetega ja suunab vastavalt. Konsultandiga suhtelmine annab võimaluse enda ideed läbi...

LOE LISAKS