Inspiratsioonijutud: kuidas valmistada oma toode ette ekspordiks?

AEG: 17.06.2021 kell 11:00

KOHT: Zoom

17. juunil kell 11.00 toimub viimane veebiseminar sarjast "Inspiratsioonijutud: kasva targalt", milles põhifookuseks on, kuidas valmistada oma toode ette ekspordiks? Mida peaks muutma toote või teenuse juures, et toetada sisenemist uutele turgudele? Milliseid nõudeid esitab eksport klienditeenindusele? Mida peavad 80% mahus koduturge teenindavad ettevõtted tegema, et pakkuda rohkem väärtust? Millised on välisturgude ootused tehnoloogilisele potentsiaalile?

Esinejad:
Martin Goroško (äriarendusjuht, Tehnopol)
Henri Klemmer (kaasasutaja ja tegevjuht, Hepta Airborne)

Üritustesari on tasuta, kuid vajalik on registreerimine. Registreeri siin: https://www.tehnopol.ee/events/event/?id=18811-inspiratsioonijutud-kuidas-valmistada-oma-toode-ette-ekspordiks

"Inspiratsioonijutud: kasva targalt" on teadus- ja ärilinnak Tehnopoli ja KPMG koostöös valminud uus ja praktiline veebiseminaride sari, kus valdkonna eksperdid jagavad väärtuslikku nõu ja kogemuslugusid, kuidas edukalt oma ettevõtet kasvatada.

Veebiseminaride sari hõlmab 7 erinevat ülipõnevat ja praktilist koolitust ettevõtte kasvatamisest, raamatupidamisest, tootearendusest, juriidikast, küberturvalisusest, investeeringute juhtimisest jpm.

Viimased uudised
Eelmisel nädalal toimus 4. Estonian Fashion Festival
18.06.2021

Eelmisel nädalal toimus neljandat aastat järjest Estonian Fashion Festival moeprogramm, kus sai näha virtuaalseid Mood-Performance-Tants, OmaMood ja Antoniuse moeetendusi. Sel korral näidati alustavate moedisainerite kollektsioonidest lühifilme ning uuenduslikku 360-kraadist virtuaalreaalset lahendust. Kolme moeetenduse peale kokku osales 22 moedisainerit, kes näitasid nii riide-, jalatsite-, aksessuaaride- kui ka ehete kollektsioone. Selleaastaseks võitjaks...

LOE LISAKS
Tallinn Design House otsib veebi ja sotsiaalmeedia projektijuhti
11.06.2021

Tallinn Design House otsib veebi ja sotsiaalmeedia projektijuhti. Kandideerimiseks kirjuta  info@tallinndesignhouse.com, hiljemalt 30. juuni 2021. (image)

LOE LISAKS