fbpx

SÜNDMUSED

Ringmajandus ja -mood. Kas reaalne muutus või trendisõnad?

AEG: 09.03.2021 - 09.03.2021 kell 15.30-17.30

KOHT: Zoomi keskkond

Moe- ja tekstiilitööstus kasutab palju ressursse ja sellel on suur keskkonnamõju. Samal ajal on jätkusuutlikkusest ja ringmajandusest saanud trendisõnad, mida laialdaselt kasutatakse. Kas moetööstuses käib suur revolutsioon või tehakse väikestele muudatustele palju reklaami? Mis toimub ringmajanduses ja mida saavad juhid sealt oma ettevõttele üle võtta? Kuidas ringmajandusega uute toodete ja teenuste arendamisel arvestada?  

Päevakava:

15.30 Sissejuhatus kaubanduskoja poolt 
15.35 Mis juhtub kasutatud riiete ja tekstiilidega Balti riikides? 
Kristiina Martin, Stockholmi Keskkonnainstituudi Tallinna Keskus 
15.55 Kuidas saab moetööstust muuta jätkusuutlikumaks ja ringmajandusel põhinevaks?
Victoria Jenkins,  Unhiddenclothing.com
16.20 Kuidas saavad kodanikud ringmajanduse osalisteks ja kuidas kaubamärgid neid selles aitavad? 
Lindsay Boyle, Circular Citizen
16.50 Näide jätkusuutlikust brändist Eestis
KiraShoes, Henry Ratassepp
17.10 Küsimused-vastused

 

Esinejad

KIRA

KIRA on kodumaine jalatsibränd, mis ühendab endas kõike, millest turul vajaka. Idee kingade loomiseks sündis vajadusest lahendada isiklikku probleemi, aidates ühtlasi keskkonda. Olles kogenud ridamisi lühikese elueaga jalanõusid tekkis mõte, et mis oleks kui teeks ise jalatsid, mis oleksid mugavad, vastupidavad, ajatu välimusega, tehtud läbipaistvas tootmisahelas ja mille valmistamiseks on kasutatud ainult materjale, millel on olnud eelnev elu. Kogu kontseptsiooni laiem idee on kutsuda inimesi üles targalt tarbima ja pöörata tähelepanu ületarbimise mõjudele keskkonnale.

 

Toimunud sündmused

Viimased uudised
Liitu Loomeinkubaatoriga 15. märtsini
25.02.2021

Tallinna Loomeinkubaatori individuaalne arenguprogramm on avatud uutele liitujatele. Vaata lähemalt tutvustavast videost! [video width="1920" height="1080" mp4="https://inkubaator.tallinn.ee/wp-content/uploads/2021/02/Tallinna_Loomeinkubaator_final.mp4"][/video]   Liitu Loomeinkubaatoriga SIIN!

LOE LISAKS
Kuidas ettevõtjana SEO-ga tulemusi saavutada?
19.02.2021

SEO on vajalik, et veebileht tuleks Google otsingus esiotsas välja. Veebis nähtavaks! Koolitussarja SEO seminaril jagas ärimentor Priit Kallas näpunäiteid, kuidas enda veebilehe SEO-d parandada ja seeläbi veebis nähtavaks muutuda. Järgnevalt oleme välja toonud mõned näpunäited, mida peaks SEO parandamiseks enda veebilehel tegema. 1. Google otsingu tulemust mõjutavad märksõnad sinu...

LOE LISAKS

LIITU INKUBAATORIGA