Jõulueelne disainiturg Bazaar

AEG: 04.12.2020 - 05.12.2020 kell 10:30-17:30

KOHT: Veerenni 24, Baltika kvartal

TULE JÕULUEELSELE DISAINITURULE BAZAAR!
 
Juba üheksandat korda toimuv disainiturg Bazaar leiab aset sel aastal 4.-5. detsembrini 2020 Veerenni 24, Baltika kvartalis.
Disainiturg Bazaar on alati olnud tore sissejuhatus pühadehooaega. Siia tulevad inimesed valima jõulukingitusi, tutvuma uute brändidega ja otsima rõivaid pidustuste hooajaks. 

Meil on kogemus, et eriliselt rõõmustavad külastajad üksikeksemplaride ja näidiste soodsama hinnaga väljapanekute üle, mida kuskilt mujalt ei leia.

Kohal on 100+ Eesti disainerit.
Hulgaliselt moodi, ehteid, kodusisustust, looduskosmeetikat ja lastetooteid.
Paljud brändid üllatavad heade pakkumiste ning outlet toodetega.
 
NB: Info seoses Covid-19 olukorraga:
Et disainituru külastus kulgeks ohutumalt ja mugavamalt ning et tagada külastajate hajusus, jagame sel aastal külastused ajaakendesse.
Palun vali omale sobiv aeg külastuseks:

 

Toimunud sündmused

Viimased uudised
Loomeinkubaatori inkubant Pro Tribe esitles enda äppi
30.11.2020

Loomeinkubaatoris toimus Pro Tribe äppi esitlus. Pro Tribe on loodud sportlastele, kes saavad äppi kaudu võistelda erinevate väljakutsete tegemisel.  Kohapeal olijad said proovida tasakaalulaua väljakutse läbimist. (image)

LOE LISAKS
Katrin Kiviselg: Peab olema selge arusaam, kuhu sa tahad, et müük välja jõuaks
30.11.2020

Loomeinkubaatori eelinkubatsiooni seminari müügistrateegiatest viis läbi Katrin Kiviselg. Ta jagas soovitusi, kuidas alustada ettevõtte müügitööga ja mis on eduka müügistrateegia aluseks. (image) Katrin alustas oma müügikarjääri müües raamatuid ukselt-uksele Ameerikas ettevõttes Southwestern Advantage. Samas ettevõttes kasvas ta müügijuhiks ning värbas ja koolitas müügimeeskondi nii Eestist kui Venemaalt (Peterburist). Seejärel ta aitas...

LOE LISAKS