Tootefoto koolitus disaineritele

AEG: 05.11.2020 kell 13:00 - 15:00

KOHT: Suur-Ameerika 22-25, III korrus

Tooted ja teenused jõuavad tarbijani järjest enam veebi vahendusel. Eduka promotsiooni ja müügi tagavad lisaks suurepärasele veebipoele ka väga head tootefotod.

Kutsume teid tootefoto koolitusele, kus professionaalse juhendaja abiga õpime kvaliteetse tootefoto pildistamise algtõdesid. Teeme kohapeal käeharjutused nii fotokaamera kui nutitelefoniga.

Koolitusel õpime pildistama ehteid, aksessuaare, väikeseid kodusisustustooteid jm – neid kõiki sellises suuruses, mis mahuvad tootepildistuslauale. NB! Seekordsel koolitusel ei käsitle rõivaste pildistamist.

Tule tootefoto koolitusele 5. novembril kell 13:00-16:00.

Kaasa võta fotokaamera või uuem nutitelefon, arvuti, kus on pilditöötlusprogramm ning üks oma toode, millest fotot soovid.

Juhendaja fotograaf Peeter Sirge http://koolitus.peetersirge.ee/

Koolitus toimub fotograafi stuudios aadressil Suur-Ameerika 22-25, III korrus.

Osalustasu: 

NB! Osaleda saab kuni 10 huvilist, vajalik eelnev registreerumine! 

20€ +km Tallinna Loomeinkubaatori inkubandid ja Tallinn Design House disainerid

40€ +km Kõik teised huvilised

Registreerimine:

Toimunud sündmused

Viimased uudised
Kuidas muuta enda sotsiaalmeedia sisuloome paremaks?
26.10.2020

Tallinna Loomeinkubaatoris toimus sotsiaalmeedia töötuba, mille viisid Digiscope Mediast läbi Rainis Vares ja Kevin Lehtla. Nad jagasid ideid, kuidas muuta enda ettevõtte sotsiaalmeedia sisuloome veelgi paremaks.  Järgnevalt toome välja mõned kasulikud soovitused ja inspireerivad näpunäited, mis koolituselt kõlama jäid. CVI ehk ettevõtte stiiliraamat Ühtse pildikeele valiku jaoks on oluline, et...

LOE LISAKS
Kevadel avab uksed kunstitootmiskompleks Naked Island
19.10.2020

Naked Island on täisfunktsionaalne kunstitootmiskompleks Põhja-Tallinnas, mis avab uksed 2021. aasta kevadel. Loomeinkubaator käis neil külas ja vaatas, millega nad tegelevad. Kunstikompleks luuakse, et ühendada produktsioonialane kompetents, tehnilised oskused ja võimalused. Naked Island on suunatud just kunstnikele ja loomeettevõtetele, kelle jaoks on tehniliste võimalustega töölauad co-working-töökodades, täisfunktsionaalne metalli- ja puidutöökoda,...

LOE LISAKS