Veebikoolituste sari: Kuidas turundada ja müüa edukalt Etsy-keskkonnas?

AEG: 18.09.2020 kell 11:00 -13:00

KOHT: Zoom keskkond

Korraldab meie koostööpartner Tartu Loomemajanduskeskus ja on osa veebikoolituste sarjast "LMK x Digiturundus", mille käigus jagavad erinevad oma ala spetsialistid ning praktikud nõuandeid sotsiaalmeedia turunduse ja e-ekspordi teemadel.

 

Ootame teid koolitusele "Kuidas turundada ja müüa edukalt Etsy-keskkonnas?". Liitu meie distantskoolitusega, mis annab sulle tugeva aluse omaenda  Etsy poe avamiseks või olemasoleva poe kasvatamiseks.

Tegemist on sisuka koolitusega, mis on täis praktilisi juhendeid ja ka nippe, millest veebis ei räägita.

Kohtume viiel reedel, 04., 11., 18., 25. septembril ja 2. oktoobril kell 11-13.00 Zoom keskkonnas.

Koolitus koosneb viiest moodulist:

1. Etsy turu-uuring ja toodetele kasumliku hinna määramine (4.09.2020)
2. Kuidas luua haaravaid tootekirjeldusi ja müüvad tootefotosid (11.09.2020)
3. Kuidas toimib Etsy-sisene otsingusüsteem ja -reklaam, too oma pood esile! (18.09.2020)
4. Etsy poe brändingu ja turunduse alused (25.09.2020)
5. Etsy statistika, Google Analytics ja SEO - efektiivne kasutus müügi tõstmiseks (2.10.2020)

+ iga mooduli eel 1h eelsalvestatud ettevalmistav materjal.

Osavõtjatel on võimalik küsida küsimusi, saada isiklikku tagasisidet ja luua väärtuslikke tutvusi teiste loomeinimestega, kes kursusel osalevad. Õppuritele jagatakse koolituse slaide ja õppematerjale.

Veebikoolitussarja lõppedes on osalised valmis Etsy poes oma tooteid rahvusvahelisele ostjaskonnale pakkuma, tundes Etsys müügi ja turunduse aluseid. Koolituspäeva läbinuile väljastatakse digitaalne tunnistus. Tunnistuse väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning arve tasumine.

Victoria Silber on digiturunduse spetsialist ja kogenud koolitaja, kes on keskendunud loomemajanduse valdkonnale. Ta  on edukalt Etsy poodi pidanud ning hiljem pidevalt Etsy arenguga kaasas käinud, et sealseid võimalusi loome-ettevõtjatele tutvustada ja aidata neil oma käelised oskused sissetulekuks pöörata.

Koolituse hind:

Koolitused on Tallinna Loomeinkubaatori ettevõtetele tasuta. Teistele on kogu kursuse hind 90 eurot.  

REGISTREERI KOOLITUSELE SIIN

LISAINFO: SIIN

Viimased uudised
Kuidas sisseostjad & agendid töötavad ja mõtlevad? Seminari kokkuvõte
21.09.2020

15. septembril toimus Tallinna Loomeinkubaatoris seminar, kus kogemusi ja teadmisi moetoodete sisseostu põhimõtetest jagasid oma ala parimad eksperdid. Osalejatel oli võimalus saada inspiratsiooni ja soovitusi Skandinaavias tegutsevatelt edasimüüjatelt ning brändide asutajatelt. Seminari viis kohapeal läbi tunnustatud ärimentor Sissi Silván. Veebi vahendusel osalesid seminaril Vanessa Leporati ja Fredrika Erlandsson Rootsist. Vanessa...

LOE LISAKS
Loomeinkubaator ootab tegusaid ettevõtjaid!
17.09.2020

Tallinna Loomeinkubaator alustab sel sügisel juba viieteistkümnendat inkubatsioonihooaega. Inkubaator ootab liituma ettevõtlikke inimesi ja alustavaid ettevõtjaid, kel on ambitsioon ettevõtte kiireks kasvuks ning soov jõuda välisturgudele.   Inkubaator pakub kuni 24-kuulist personaalset arenguprogrammi, mille raames panustavad ettevõtte kasvu Eesti parimad mentorid. Ettevõtjal on võimalus osaleda põnevatel seminaridel, ärikoolitustel ja praktilistes...

LOE LISAKS