Veebide korrastamise töötuba

AEG: 25.08.2020 kell 10.00-12.00

KOHT: Tallinna Loomeinkubaator, Veerenni 24 C-hoone

Kas tahad teada, kuidas oma veebilehe külastajatest kliendid teha?

Loomeinkubaator koostöös Veebimajutus.ee-ga korraldab praktilise töötoa, mille eesmärgiks on veebilehed oma äri jaoks paremini tööle panna. 

Töötoa käigus räägime peamistest veebilehe haldamisega seotud muredest ja anname nõu kuidas neid lahendada. Praktilisel seminaril, mida viib läbi veebispetsialist Siim Suur, analüüsime muuhulgas ka kolme Loomeinkubaatori ettevõtte veebilehte.

Töötoa läbiviija on pikaajalise kogemusega Veebidoktor - üle 7 aasta kogemust veebilehtede ja e-poodide valmistamisel ning nende äriliselt toimima saamisel.

NB! Koolitus on osalejatele tasuta, kui kohti on piiratud arv, seega registreeru kohe.

 

Käesolev töötuba on toetatud projekti “Loomemajanduse ettevõtete konkurentsivõime, jätkusuutlikkuse, ekspordivõimekuse ja teiste majandussektoritega koostöö arendamine 2020-2021” (EU53522) raames.

Seminaril osalemine on osalevatele ettevõtetele käsitletav vähese tähtsusega abi saamisena.

Viimased uudised
Kuidas sisseostjad & agendid töötavad ja mõtlevad? Seminari kokkuvõte
21.09.2020

15. septembril toimus Tallinna Loomeinkubaatoris seminar, kus kogemusi ja teadmisi moetoodete sisseostu põhimõtetest jagasid oma ala parimad eksperdid. Osalejatel oli võimalus saada inspiratsiooni ja soovitusi Skandinaavias tegutsevatelt edasimüüjatelt ning brändide asutajatelt. Seminari viis kohapeal läbi tunnustatud ärimentor Sissi Silván. Veebi vahendusel osalesid seminaril Vanessa Leporati ja Fredrika Erlandsson Rootsist. Vanessa...

LOE LISAKS
Loomeinkubaator ootab tegusaid ettevõtjaid!
17.09.2020

Tallinna Loomeinkubaator alustab sel sügisel juba viieteistkümnendat inkubatsioonihooaega. Inkubaator ootab liituma ettevõtlikke inimesi ja alustavaid ettevõtjaid, kel on ambitsioon ettevõtte kiireks kasvuks ning soov jõuda välisturgudele.   Inkubaator pakub kuni 24-kuulist personaalset arenguprogrammi, mille raames panustavad ettevõtte kasvu Eesti parimad mentorid. Ettevõtjal on võimalus osaleda põnevatel seminaridel, ärikoolitustel ja praktilistes...

LOE LISAKS