Kolmepäevane inspiratsioonireis Kopenhaagenisse

AEG: 30.09.2020 - 02.10.2020

KOHT: Kopenhaagen

Kolmepäevane inspiratsioonireis Kopenhaagenisse toimub eesmärgiga õppida Taani brändide parimaid praktikaid.

Ühine päevakava ja kohtumised iga päev kell 9:00-17:00 – kohtumised 4-5 Taani disainibrändi esindajatega, kohalike brändide esinduspoodide ning kaubamajade külastused turuolukorra kaardistamiseks, individuaalne edasimüüjate külastuslist osalevatele Eesti brändidele, kokkuvõtted ning edasise tegevuskava loomine.

Programmi hind on 1100€ (sisaldab programmi, edasi-tagasi lennupiletid, majutust 3 ööd kaheses toas, reisikindlustust), millest omaosalusena tuleb katta 30% ehk 330€.

Registreerimise tähtaeg 14.08.2020. Osalejate arv on piiratud.

REGISTREERU SIIN

Lisainfo: Rohkem infot reisi kohta leiad siit. Küsimuste korral kirjuta kadri.vosu@inkubaator.ee

 

Käesolev seminar on toetatud projekti “Loomemajanduse ettevõtete konkurentsivõime, jätkusuutlikkuse, ekspordivõimekuse ja teiste majandussektoritega koostöö arendamine 2020-2021” (EU53522) raames.

Reisil osalemine on osalevatele ettevõtetele käsitletav vähese tähtsusega abi saamisena.

Registreerimine:

Viimased uudised
Herbazen: midagi enamat kui lihtsalt looduslikke nahahooldustooteid pakkuv ettevõte
13.07.2020

Herbazeni asutaja Mai-Liis Kivistik ütleb, et ettevõtte annab edasi sõnumit loodusega tasakaalus olemisest: “Tuleb võtta vastutus kogu oma heaolu eest.” Herbazen on elustiilibränd, mis keskendub heaolu ja tasakaalu loomisele, et igapäevaselt iseendaga täielikus kooskõlas olla: heaolu sõltub palju rohkemast kui terve olemisest ja haiguste puudumisest. Herbazen on jooga ja fütoteraapia...

LOE LISAKS
Pilveke: lapse riietamine ei tohiks olla pidev peavalu ja murekoht
06.07.2020

Pilveke disainib ja valmistab kauneid ja praktilisi lasterõivaid, et iga laps saaks tunda end erilisena. Ettevõtte müügi- ja turundusjuht Ele Metsalu räägib lähemalt, mis on ettevõtte põhisõnumiks ja tulevikuvisiooniks. Millega Pilveke täpselt tegeleb?  Pilveke disainib ja valmistab suure armastusega väikelaste rõivad, peamiselt on hetkel rõhk ülerõivaistel ning kõigel sinna juurde...

LOE LISAKS