Kolmepäevane inspiratsioonireis Kopenhaagenisse

AEG: 30.09.2020 - 30.09.2020

KOHT: Kopenhaagen

Inspiratsioonireis Kopenhaagenisse on edasi lükatud kevadesse 2021.

Kolmepäevane inspiratsioonireis Kopenhaagenisse toimub eesmärgiga õppida Taani brändide parimaid praktikaid.

Ühine päevakava ja kohtumised iga päev kell 9:00-17:00 – kohtumised 4-5 Taani disainibrändi esindajatega, kohalike brändide esinduspoodide ning kaubamajade külastused turuolukorra kaardistamiseks, individuaalne edasimüüjate külastuslist osalevatele Eesti brändidele, kokkuvõtted ning edasise tegevuskava loomine.

Programmi hind on 1100€ (sisaldab programmi, edasi-tagasi lennupiletid, majutust 3 ööd kaheses toas, reisikindlustust), millest omaosalusena tuleb katta 30% ehk 330€.

UUS TÄHTAEG! Registreerimise tähtaeg 28.08.2020. Osalejate arv on piiratud.

REGISTREERU SIIN

Lisainfo: Rohkem infot reisi kohta leiad siit. Küsimuste korral kirjuta marietta@inkubaator.ee

 

Käesolev seminar on toetatud projekti “Loomemajanduse ettevõtete konkurentsivõime, jätkusuutlikkuse, ekspordivõimekuse ja teiste majandussektoritega koostöö arendamine 2020-2021” (EU53522) raames.

Reisil osalemine on osalevatele ettevõtetele käsitletav vähese tähtsusega abi saamisena.

Toimunud sündmused

Viimased uudised
Kuidas muuta enda sotsiaalmeedia sisuloome paremaks?
26.10.2020

Tallinna Loomeinkubaatoris toimus sotsiaalmeedia töötuba, mille viisid Digiscope Mediast läbi Rainis Vares ja Kevin Lehtla. Nad jagasid ideid, kuidas muuta enda ettevõtte sotsiaalmeedia sisuloome veelgi paremaks.  Järgnevalt toome välja mõned kasulikud soovitused ja inspireerivad näpunäited, mis koolituselt kõlama jäid. CVI ehk ettevõtte stiiliraamat Ühtse pildikeele valiku jaoks on oluline, et...

LOE LISAKS
Kevadel avab uksed kunstitootmiskompleks Naked Island
19.10.2020

Naked Island on täisfunktsionaalne kunstitootmiskompleks Põhja-Tallinnas, mis avab uksed 2021. aasta kevadel. Loomeinkubaator käis neil külas ja vaatas, millega nad tegelevad. Kunstikompleks luuakse, et ühendada produktsioonialane kompetents, tehnilised oskused ja võimalused. Naked Island on suunatud just kunstnikele ja loomeettevõtetele, kelle jaoks on tehniliste võimalustega töölauad co-working-töökodades, täisfunktsionaalne metalli- ja puidutöökoda,...

LOE LISAKS