Kuidas sisseostjad & agendid töötavad ja mõtlevad

AEG: 15.09.2020 kell 11.30-18.30

KOHT: Tallinna Loomeinkubaator, Veerenni 24 C-hoone

Kuidas saada sisseostjate tähelepanu ning mõista, mida nad koostööpartneritelt ootavad? Seminaril osalejad saavad inspiratsiooni ja soovitusi Skandinaavias tegutsevatelt edasimüüjatelt ning brändide asutajatelt.

Seminari korraldab Tallinna Loomeinkubaator ning läbiviijaks on Sissi Silván, PanScan Consulting asutaja ja tegevjuht. Ingliskeelsel koolitusel jagavad nõuandeid Stockmanni, Lamatta.fi elustiilipoodide ja Stockholmi Moelinnaku esindajad. Rohkem infot esinejate kohta leiad siit.

Ootame osalema ekspordivalmidusega moe, ehete, aksessuaaride valdkonna disainereid/ettevõtjaid/brände.

Hind: Inkubant või partner 35€; TDH disainer või loomevaldkonna ettevõte 70€; mitte-loomevaldkonna ettevõte 135€

UUS TÄHTAEG! Kohtade arv on piiratud ning registreerimine lõpeb 28. augustil.

Lisainfo: marietta@inkubaator.ee

NB! Seminar on esimene osa rahvusvahelist disaini ettevõtlust tutvustavast programmist, mille raames toimub 30.09 - 02.10.2020 inspiratsioonireis Kopenhaagenisse. Reisi kohta leiad rohkem infot SIIT.

 

Käesolev seminar on toetatud projekti “Loomemajanduse ettevõtete konkurentsivõime, jätkusuutlikkuse, ekspordivõimekuse ja teiste majandussektoritega koostöö arendamine 2020-2021” (EU53522) raames.

Seminaril osalemine on osalevatele ettevõtetele käsitletav vähese tähtsusega abi saamisena.

Toimunud sündmused

Viimased uudised
Kuidas muuta enda sotsiaalmeedia sisuloome paremaks?
26.10.2020

Tallinna Loomeinkubaatoris toimus sotsiaalmeedia töötuba, mille viisid Digiscope Mediast läbi Rainis Vares ja Kevin Lehtla. Nad jagasid ideid, kuidas muuta enda ettevõtte sotsiaalmeedia sisuloome veelgi paremaks.  Järgnevalt toome välja mõned kasulikud soovitused ja inspireerivad näpunäited, mis koolituselt kõlama jäid. CVI ehk ettevõtte stiiliraamat Ühtse pildikeele valiku jaoks on oluline, et...

LOE LISAKS
Kevadel avab uksed kunstitootmiskompleks Naked Island
19.10.2020

Naked Island on täisfunktsionaalne kunstitootmiskompleks Põhja-Tallinnas, mis avab uksed 2021. aasta kevadel. Loomeinkubaator käis neil külas ja vaatas, millega nad tegelevad. Kunstikompleks luuakse, et ühendada produktsioonialane kompetents, tehnilised oskused ja võimalused. Naked Island on suunatud just kunstnikele ja loomeettevõtetele, kelle jaoks on tehniliste võimalustega töölauad co-working-töökodades, täisfunktsionaalne metalli- ja puidutöökoda,...

LOE LISAKS