Kuidas sisseostjad & agendid töötavad ja mõtlevad

AEG: 15.09.2020 kell 11.30-18.30

KOHT: Tallinna Loomeinkubaator, Veerenni 24 C-hoone

Kuidas saada sisseostjate tähelepanu ning mõista, mida nad koostööpartneritelt ootavad? Seminaril osalejad saavad inspiratsiooni ja soovitusi Skandinaavias tegutsevatelt edasimüüjatelt ning brändide asutajatelt.

Seminari korraldab Tallinna Loomeinkubaator ning läbiviijaks on Sissi Silván, PanScan Consulting asutaja ja tegevjuht. Ingliskeelsel koolitusel jagavad nõuandeid Stockmanni, Lamatta.fi elustiilipoodide ja Stockholmi Moelinnaku esindajad. Rohkem infot esinejate kohta leiad siit.

Ootame osalema ekspordivalmidusega moe, ehete, aksessuaaride valdkonna disainereid/ettevõtjaid/brände.

Hind: Inkubant või partner 35€; TDH disainer või loomevaldkonna ettevõte 70€; mitte-loomevaldkonna ettevõte 135€

Kohtade arv on piiratud ning registreerimine lõpeb 24. augustil.

Lisainfo: kadri.vosu@inkubaator.ee

NB! Seminar on esimene osa rahvusvahelist disaini ettevõtlust tutvustavast programmist, mille raames toimub 30.09 - 02.10.2020 inspiratsioonireis Kopenhaagenisse. Reisi kohta leiad rohkem infot SIIT.

 

Käesolev seminar on toetatud projekti “Loomemajanduse ettevõtete konkurentsivõime, jätkusuutlikkuse, ekspordivõimekuse ja teiste majandussektoritega koostöö arendamine 2020-2021” (EU53522) raames.

Seminaril osalemine on osalevatele ettevõtetele käsitletav vähese tähtsusega abi saamisena.

Registreerimine:

Viimased uudised
Herbazen: midagi enamat kui lihtsalt looduslikke nahahooldustooteid pakkuv ettevõte
14.07.2020

Herbazeni asutaja Mai-Liis Kivistik ütleb, et ettevõtte annab edasi sõnumit loodusega tasakaalus olemisest: “Tuleb võtta vastutus kogu oma heaolu eest.” Herbazen on elustiilibränd, mis keskendub heaolu ja tasakaalu loomisele, et igapäevaselt iseendaga täielikus kooskõlas olla: heaolu sõltub palju rohkemast kui terve olemisest ja haiguste puudumisest. Herbazen on jooga ja fütoteraapia...

LOE LISAKS
Pilveke: lapse riietamine ei tohiks olla pidev peavalu ja murekoht
06.07.2020

Pilveke disainib ja valmistab kauneid ja praktilisi lasterõivaid, et iga laps saaks tunda end erilisena. Ettevõtte müügi- ja turundusjuht Ele Metsalu räägib lähemalt, mis on ettevõtte põhisõnumiks ja tulevikuvisiooniks. Millega Pilveke täpselt tegeleb?  Pilveke disainib ja valmistab suure armastusega väikelaste rõivad, peamiselt on hetkel rõhk ülerõivaistel ning kõigel sinna juurde...

LOE LISAKS