Ekspordi Akadeemia Naisteklubi: Furlin ja Päris kogemuslood

AEG: 14.02.2020 - 14.02.2020 kell 10:00-12:00

Ekspordi Akadeemia Klubi sarjas minnakse iga kord külla põnevasse ettevõttesse, kes jagab oma ideid eksportimisel, kuid põhirõhk on oma koostöövõrgustiku suhete tugevdamisel.
Naisteklubisse on alati oodatud ka julged mehed.

 

Evelin Laikvee, Furlin asutaja
Moekunsti õpingute viimasel kursusel asus Evelin praktikale karusnaha ateljeesse, kus omandas oskusi oma ala meistri käe all. Peale kuut aastat töötamist, õppimist ja moekonkurssidel osalemist tundis Evelin, et on valmis oma ettevõtte looma. Esmalt taotles ta töötukassast ettevõtluse alustamise toetust ja 2018. aastal kandideeris Loomeinkubaatorisse ning alustas oma brändi loomisega.
Furlin on loodud vastutustundlikule põhjamaa inimesele, kes hindab naturaalseid materjale, minimalistlikku disaini ning kauakestvat kvaliteeti. Materjalidena kasutatakse toiduainetööstuse jääkprodukte ehk lihaloomade nahku (lammas, küülik). Samuti metsloomade nahku, kellede arvukust on vaja piirata. Nad usuvad, et Furlini kontseptsioon loob väärtust, mis on keskkonnasõbralik ja vastutustundlik.

Madli Metsar, Magusameistrid OÜ toitumisnõustaja ja kliendisuhete looja
Madli on lõpetanud Tartu Ülikoolis füüsika-keemiateaduskonna ning Tartu Ülikooli sotsiaalteaduskonnas suhtekorralduse eriala. Teda on alati huvitanud nii looduse kui ka tervisega seotud teemad, lisaks ka toiduvalmistamine. Sellepärast otsustas ta enda olemasolevaid teadmisi täiendada ning õppida toitumisnõustajaks. Hetkel on Madli keskendunud tulevastele klientidele ning koostööpartneritele, et tutvustada Magusameistrite puhtast toorainest tehtud toodangut.

Liitu ka koolituse Facebooki üritusega, kus saad vahetut ja kasulikku infot sündmuse kohta.

Vajalik eelregistreerimine, kohtade arv on piiratud!

Viimased uudised
Positiivse hoiaku säilitamine ettevõttes
02.04.2020

Kriisiaegne olukord on uudne ning hirmutav paljudele ettevõtetele. 2. aprillil toimunud veebiseminaril arutati hirmu teemadel ja mõeldi ühiselt, kuidas praegusest perioodist positiivse meelestatusega läbi minna ning väljakutsetele vastu astuda. Toome teieni moedisaineritele tootearendusteenust pakkuva ettevõtte Baltic Intertex juhi ja asutaja Ulvi Kala nõuandeid, kuidas säilitada häid suhteid nii klientide kui...

LOE LISAKS
Tallinna Loomeinkubaator toetab ettevõtteid muutunud oludes
31.03.2020

Tallinna Loomeinkubaator toetab ettevõtteid ka muutunud oludes: oleme suunanud mentorlused veebi ja sündmused virtuaalkeskkkonda. Meie konsultandid on kättesaadavad telefonitsi, e-maili teel ja erinevates online-formaatides. Just praegu on hea aeg mõelda strateegiatele ja uutele võimalikele ärimudelitele. Lahenduste leidmisel saame kindlasti olla abiks! Jälgi uudiseid Loomeinkubaatori Facebookis ja sündmuste kalendrit SIIN. Üheskoos...

LOE LISAKS