Tänavakunst vallutab maailma?!

AEG: 23.01.2020 - 23.01.2020 kell 17:00-19:00

KOHT: Tallinn Design House, Rotermanni 14

Tallinn Design House ja Rotermanni kvartal kutsuvad 23. jaanuaril kell 17.00 algavale tänavakunstiõhtule.

Oma loomingust ja inspiratsioonist räägib meile Elina Kasesalu (Paper Cuts), kelle imelised illustratsioonid kaunistavad Rotermanni kvartalit. Tänavakunsti olemust ning Eesti ja välismaa tegijaid tutvustab Sirla (Sirje Joala), kes on tänavakunstifestivali Stencibility peakorraldaja ja SprayPrinteri kaasasutaja. Oma kogemusi SmartEnCity projekti raames jagab kunstnik Huupi (Evelin Zolotko).

Külalisi kostitame maitsvate suupistete ja Peenjoogivabrik Nudisti jookidega.

Üritus on tasuta, kuid et saaksime kõigiga arvestada, siis tulemise korral pange Facebooki üritusele "OSALEN".

Viimased uudised
Ootame oma tiimiga liituma turundusjuhti
27.12.2019

SA Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid otsib oma tiimi turundusjuhti. Kas sinus on kirge ja sädet, et aidata kaasa alustavate ettevõtete edulugudele ja viia Eesti disain laia maailma? 🍓 vaheldusrikas ja põnev töö 🍓 kokkuhoidev ja toetav meeskond 🍓 enesetäiendamise võimalused 🍓 loominguline keskkond Saada CV ja motivatsioonikiri 12. jaanuariks 2020 info@inkubaator.ee. (image)

LOE LISAKS
Lähme koos eksporditurgudele?
19.12.2019

Tallinna Loomeinkubaator ja Tallinn Design House kutsuvad osalema ekspordiplatvormil, kus järgneva kahe aasta jooksul toetame disainerbrändide laienemist välisturgudele.  Projekti põhifookuses on Berlin Fashion Week raames toimuvad messid, showroomid ja sündmused. Meie kogemuse põhjal on just Berliini moenädal noorte brändide jaoks sobiv hüppelaud rahvusvahelisele skeenele nii asukoha, külastajate profiili kui ka...

LOE LISAKS