Töötuba: Vaateakna ning väljapaneku disain

AEG: 06.02.2020 - 06.02.2020 kell 10.00-12.00

KOHT: Tallinn Design House, Rotermanni 14

Kuidas luua pilkupüüdev visuaalne väljapanek poe vaateaknal või interjööris? Milliseid pidepunkte tuleks jälgida ning kust saada inspiratsiooni? Töötoas anname ülevaate, kuidas väljapanekuid luua ning milline roll on koostööl teiste brändidega, et tekiks terviklik väljapanek.

Läbiviija: Loomeinkubaatori konsultant/ projektijuht Kadri Võsu.

Osalejate piirarv: 15.

Registreerimine:

Viimased uudised
Ootame oma tiimiga liituma turundusjuhti
27.12.2019

SA Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid otsib oma tiimi turundusjuhti. Kas sinus on kirge ja sädet, et aidata kaasa alustavate ettevõtete edulugudele ja viia Eesti disain laia maailma? 🍓 vaheldusrikas ja põnev töö 🍓 kokkuhoidev ja toetav meeskond 🍓 enesetäiendamise võimalused 🍓 loominguline keskkond Saada CV ja motivatsioonikiri 12. jaanuariks 2020 info@inkubaator.ee. (image)

LOE LISAKS
Lähme koos eksporditurgudele?
19.12.2019

Tallinna Loomeinkubaator ja Tallinn Design House kutsuvad osalema ekspordiplatvormil, kus järgneva kahe aasta jooksul toetame disainerbrändide laienemist välisturgudele.  Projekti põhifookuses on Berlin Fashion Week raames toimuvad messid, showroomid ja sündmused. Meie kogemuse põhjal on just Berliini moenädal noorte brändide jaoks sobiv hüppelaud rahvusvahelisele skeenele nii asukoha, külastajate profiili kui ka...

LOE LISAKS