Jõulueelne disainiturg Bazaar

AEG: 07.12.2019 - 07.12.2019 kell 10:00-18:00

KOHT: Tallinna Loomeinkubaator

Juba kaheksandat korda toimuv disainiturg Bazaar leiab aset sel aastal laupäeval, 7. detsembril 2019 Tallinna Loomeinkubaatori hoones kõigil neljal korrusel (Veerenni 24 C, Baltika kvartal, Tallinn).

Bazaar on alati olnud tore sissejuhatus pühadehooaega. Tule valima jõulukingitusi, tutvuma uute brändidega või valima saabuvaks pidustuste hooajaks rõivaid.

Kohal on ligi 100 Eesti disainerit ja hulgaliselt moodi, ehteid, kodusisustust, looduskosmeetikat ja lastetooteid. Avatud on pop-up kohvikud ja disainerite stuudiod.

Mitmed brändid üllatavad Sind Bazaaril outlet ja näidistoodetega, lisaks leiad palju teisigi häid pakkumisi.

Tule kindlasti!

Leia Bazaar Facebookist >>

Viimased uudised
Tallinn Design House avas peo- ja kingihooaja toreda moeõhtuga
06.12.2019

Stilist Svetlana Agureeva jagas nippe, kuidas terve päeva šikk välja näha. Pidude hooaja märksõnad on litrid, kuld ja hõbe, alati ajatu must ning naiselikud kleidid. Loomulikult ei puudu õige piduliku komplekti juurest ka efektsed ehted ja värvilised ridikülid. Elegantse jumestuse saladustest rääkis Bellapierre meigikunstnik Reet Härmat, kes kinnitas, et kauni...

LOE LISAKS
ART WERK 2019 arutles loomemajanduse sotsiaalse tähtsuse teemal
03.12.2019

22.-23. novembril toimus Moskvas, endises tööstuspiirkonna veinitehases rahvusvaheline loomemajanduse foorum ART WERK 2019, mille peateema oli sel aastal loomemajanduse sotsiaalne tähtsus. Teema lahti harutamiseks toimus kahe päeva jooksul üle 30 esitluse-paneeli, kus arutleti loomemajanduse olulisuse üle ühiskonnas läbi valdkondlike arenduskeskuste tekke, jätkusuutliku moe tarbimise, sotsiaalse vastutuse filmitööstuses ja arvutimängudes, hariduse...

LOE LISAKS