Jõulueelne disainiturg Bazaar

AEG: 07.12.2019 - 07.12.2019 kell 10:00-18:00

KOHT: Tallinna Loomeinkubaator

Juba kaheksandat korda toimuv disainiturg Bazaar leiab aset sel aastal laupäeval, 7. detsembril 2019 Tallinna Loomeinkubaatori hoones kõigil neljal korrusel (Veerenni 24 C, Baltika kvartal, Tallinn).

Bazaar on alati olnud tore sissejuhatus pühadehooaega. Tule valima jõulukingitusi, tutvuma uute brändidega või valima saabuvaks pidustuste hooajaks rõivaid.

Kohal on ligi 100 Eesti disainerit ja hulgaliselt moodi, ehteid, kodusisustust, looduskosmeetikat ja lastetooteid. Avatud on pop-up kohvikud ja disainerite stuudiod.

Mitmed brändid üllatavad Sind Bazaaril outlet ja näidistoodetega, lisaks leiad palju teisigi häid pakkumisi.

Tule kindlasti!

Leia Bazaar Facebookist >>

Viimased uudised
Siret Design ühendab kõrgmoe argipäevaga
21.05.2020

Siret Design valmistab meisterlike pärltikanditega ehitud lihtsalõikelisi ja ajatuid rõivaid. Siret Designi loovjuht Siret Esko ütleb, et tema loodud käsitikanditega rõivad ühendavad kõrgmoe argipäevaga ja lisavad killukese luksust iga naise garderoobi. Siret, millist sõnumit Sinu looming ja ettevõtte edastavad? Sõnum on demokraatiline – me kõik võime osa saada kõrgmoest ja...

LOE LISAKS
Käsitööga vastuvoolu: Hein butiigi lugu
18.05.2020

Hein butiik koondab enda alla jätkusuutliku looduslike mahevillaste kudmite tootmise. “Hein butiigi kudumite tarbija on ökolaadse mõttemaailmaga ning väga teadlik sellest, mille eest ta maksab,” ütleb ettevõtte looja Helja Jõgisman, „tegemist on elustiilibutiigiga, mis pakub ainulaadseid tooteid“. Hein butiigi kudumid on sümbioos minevikust ja olevikust, viidates eestlaste pärandile. Vastukaaluks kiirmoekudumitele soovib...

LOE LISAKS