Algaja e-kaupleja ABC ja andmekaitse alused

AEG: 19.11.2019 - 19.11.2019 kell 11:00-13:00

KOHT: Tallinna Loomeinkubaator, 3. korruse seminariruum

Internetis kaupu müüvatele ettevõtjatele ja nende veebisaitidele kehtib rida nõudeid, mille järgimata jätmine on finantsrisk, sest seadus annab tarbijast ostjale laialdased õigused ostutehingust taganeda ja kaup tagastada. See toob omakorda e-kauplejale kaasa kohustuse tagasi võtta juba müüdud kaup ning tagastada selle eest tasutud summad. Seminaril keskendumegi muuhulgas küsimustele kuidas tagada, et internet teel sõlmitud müügileping oleks kehtiv, millised on riskid, kui veebisaidil puudub toote või ostutingimuste kohta piisav info ning millised on kaupade tagastamist puudutavad reeglid.

E-kauplejana ning laiemalt on täna oluline teada ka isikuandmete töötlemise põhimõtteid. Nimelt, 25. maist 2018.a. hakati Eestis kohaldama Isikuandmete kaitse üldmäärust, mis suurendas isikuandmete töötlejate kohustusi. Keda aga antud määrus puudutab? Vastus on, et kõiki, kes oma igapäeva äritegevuses puutuvad kokku näiteks oma klientide ja töötajate isikuandmetega. Seminaril selgitame, millised on isikuandmete töötlemise põhimõtted, kuidas ning millal tuleb andmesubjekti teavitada tema isikuandmete töötlemisest, millised on andmesubjekti õigused ning kuidas toimida isikuandmetega seotud rikkumiste korral.

Seminari viivad läbi Fondia Baltic õiguseksperdid Katrin Peskov-Kähkönen ja Anna Kosar.

Katrin Peskov-Kähkönen on Fondia Baltic vanemõigusnõustaja, kellel on pikaaegne kogemus erinevates äriõiguse ja muudes ettevõtlusega haakuvates õigusüsimustes. Katrin on ka E-kaubanduse Liidu ametlik partnerjurist.

Anna Kosar on Fondia Baltic õigusnõustaja, kes tegeleb igapäevaselt andmekaitse- ning intellektuaalomandi õiguste küsimustega.

SEMINARI HIND:

Tallinna Loomeinkubaatori ettevõtted - tasuta
Kõik teised huvilised - 24€ (sisaldab km)

Registreerimine:

Viimased uudised
Tudengite ühised töötoad ettevõtjatega panevad noortel mõtte lendama
28.10.2019

Oktoobri lõpus külastasid Loomeinkubaatorit Tallinna Tehnikakõrgkooli tudengid, kes osalesid koos nelja Loomeinkubaatori ettevõttega turundusteemalises töötoas. Ühise töötoa eesmärgiks oli noorte silmaringi avardamine ja eluliste ärisituatsioonide lahendamine, kus omavahel seotakse nii koolis õpitu kui loovad ideed, mis põnevate ühistegevuste käigus esile kerkivad. Oma brände tutvustasid ja oma lugusid rääkisid neli Loomeinkubaatori ettevõtet:...

LOE LISAKS
Mood otse Tallinn Fashion Week lavalt
24.10.2019

Tallinn Design House'i on saabunud parimad palad Tallinn Fashion Week moelavadelt. Uute sügis-talviste kollektsioonidega üllatavad Ennos, August, Piret Kuresaar ja Raili Nõlvak. Loomulikult ei puudu valikust Hõbenõela võitja Eve Hansoni rõivad ja Kuldnõela võitnud Tanel Veenre ehted. Tule värske sügismoega tutvuma Tallinn Design House kauplusesse Rotermanni 14! Fotod: Tallinn Fashion Week, Erlend...

LOE LISAKS