Taani sihtturu seminar

AEG: 11.10.2019 - 11.10.2019 kell 10.00-12.00

KOHT: Tallinna Loomeinkubaator, 3. korruse seminariruum

Teadmisi ja kogemusi jagavad:

Iti Press – Eesti saatkonna majandusatašee Kopenhaagenis
Sirli Mangus – Eestimaise turbakosmeetikabrändi Turbliss asutaja

Taani on oma 5,8 miljoni elaniku ja kõrge elatustasemega Eesti ettevõtjate jaoks atraktiivne ja avastamata sihtriik. Eesti Saatkonna Kopenhaagenis tegevusprofiili olulised märksõnad on: EL poliitika, äridiplomaatia ja maine. Kahepoolses kaubavahetuses oli Taani 2018. a Eesti 11. väliskaubanduspartneriks  käibega ligi 763 mln eurot. Ekspordi kasvu tõttu tõusis Taani 9. ekspordi sihtriigiks. Mahtu annavad eelkõige mahukaubad – puit ja mineraalsed tooted. 

Seminaril räägime, millised on Eesti väikeettevõtjate ja disainerite möödunud aasta Taani kompimise kogemused. Milline on Eesti kuvand Taanis, millele tuleks mõelda antud turule sisenedes ning millised on koostöövõimalused saatkonnaga. Tutvustame Kopenhaagenis 14.-16. mail 2020 toimuvat disainifestivali 3daysofdesign https://3daysofdesign.dk/, millele registreerumine on alanud!

Turbliss alustas Eesti looduskosmeetika turustamist Taanis 2018. aastal. Taani ei olnud algselt planeeritud sihtturg, vaid osutus oluliseks nö töö käigus, kui Turblissi üheks osanikuks sai taanlane. Sirli räägib meile, millised on esmased kogemused Taani sihtturul.

Ootame seminarile Taani sihtturust huvitatud ettevõtjaid!
Vajalik on eelnev registreerimine.

Viimased uudised
Eesti idufirma Gelatex võitis rahvusvahelise ringmajanduse võistluse Green Alley Award
18.10.2019

Tänavune Green Alley Award auhind tuli Eestisse: Eesti startup Gelatex Technologies avaldas žüriile muljet 17. oktoobril Saksamaal Berliinis toimuval võistlusel. Startupi arendatav želatiinil põhinev naha-alternatiiv tõi ringmajanduse võistluselt võidu koju viie teise innovaatilise idufirma seast. Eesti ettevõte Gelatex Technologies võitis Green Alley Awardi auhinna. Võidukas startup arendab želatiinipõhist keskkonnasõbralikku tekstiili....

LOE LISAKS
Tallinn Design House võõrustas Tallinn Fashion Week ajakirjanikke
17.10.2019

Tallinn Fashion Week’i lavadel üle astuvate disainerite vastu on alati suur huvi ka välisajakirjanikel ja -blogijatel. Et saada terviklikku ülevaadet Eesti disainerbrändidest ja nende loomingust, külastasid välisajakirjanikud Tallinn Design House’i. Tutvuti värske Kuldnõela võitja Tanel Veenre ja Hõbenõela võitja Eve Hansoni loominguga. Suurt huvi pakkusid ka teised Tallinn Fashion Week...

LOE LISAKS