Ekspordi Akadeemia Naisteklubi: KUMA kogemuslugu

AEG: 25.09.2019 - 25.09.2019 kell 15:00-17:00

KOHT: Tallinn Design House, Rotermanni 14

Ekspordi Akadeemia Klubi sarjas minnakse iga kord külla põnevasse ettevõttesse, kes jagab oma ideid eksportimisel, kuid põhirõhk on oma koostöövõrgustiku suhete tugevdamisel.
Naisteklubisse on alati oodatud ka julged mehed.

ESINEJA
Mari Ojasaar, KUMA Design asutaja ja loovjuht
KUMA Design on kunstnik Mari Ojasaare loodud elustiili bränd, mis pakub unikaalseid ja „oma looga“ disainkingitusi.
Mari kirjeldab KUMA brändi järgmiselt: "Peaaegu kogu tootevalik on valminud käsitööna meie andekate käsitöömesilaste poolt, kes armastavad oma kätetööd! Seega on iga toode laetud positiivse energiaga ning neil kõigil on oma unikaalne lugu jutustada.
Meie eesmärk on tuua loodus tänapäeva inimestele lähemale kingitustega, mis on loodusest inspireeritud ja toodetud keskkonnasõbralikul viisil. Oma tootevalikus kasutame võimalusel alati orgaanilisi ja keskkonnasõbralikke materjale nagu näiteks orgaaniline puuvill, sojavaha, puit, jne. Pärisnaha kasutamise asemel kasutame vegan nahka, mis ei näe ainult hea välja, vaid paneb kandjat ka hästi tundma, sest ühelegi karvasele ega sulelisele pole heaolutunde nimel liiga tehtud!"

LÄBIVIIJAD
Liina Kähri ja Liina Kukk
Liinadel on üle 15 aasta turunduse ja müügi kogemust, millest viimased 7-8 aastat tegutseti just erinevatel eksporditurgudel: Skandinaavia, Inglismaa, Baltikum, Hongkong ja Hiina. Tänaseks on loodud ühisettevõte MarketMe, et kaasata rohkem Eesti ettevõtteid eksporti. MarketMe pakub eksport-turgude kaardistamise, sisenemise strateegia teenust ja turunduse- ning müügiedenduse lahendusi.

HINNAKIRI
20€ +km - Kaubandus-Tööstuskoja, Loomeinkubaatori ja Tallinn Design House ettevõtted
40€ +km - kõik teised huvilised.
Osalustasu sisaldab tervitusjooke ja snäkke.
Vajalik eelregistreerumine.

REGISTREERIMINE 
www.koda.ee

NB! Ekspordi Akadeemia Klubi toimub Tallinn Design House'is Rotermanni 14, Tallinn. 

Viimased uudised
Tule jõulueelsele disainiturule Bazaar müüma!
12.09.2019

Juba kaheksandat korda toimuv disainiturg Bazaar leiab aset sel aastal laupäeval, 7. detsembril 2019 Tallinna Loomeinkubaatori hoones kõigil neljal korrusel (Veerenni 24 C, Baltika kvartal, Tallinn). Disainiturg Bazaar on alati olnud tore sissejuhatus pühadehooaega. Siia tulevad inimesed valima jõulukingitusi, tutvuma uute brändidega ja otsima rõivaid pidustuste hooajaks. Eelmisel aastal nägime, et eriliselt rõõmustavad külastajad üksikeksemplaride ja näidiste soodsama hinnaga väljapanekute...

LOE LISAKS
Eesti ehtedisainerite looming New Yorgis ÜRO peahoones
10.09.2019

Alates septembrist on New Yorgis ÜRO peahoone esinduspoes väljas kolm Eesti ehtebrändi – Anneli Tammik, Kaia Saarna ja MyaMoon. “Eesti oma väiksuse, erakordse kultuuripärandi ja innovaatiliste lahendustega on paljude jaoks eksootiline riik. Just kaasaegne väljendus kombinatsioonis traditsiooniliste käsitöövõtetega oli märksõnadeks, kui ÜRO esinduspood tooted välja valis. Meil on väga hea...

LOE LISAKS