Loomeinkubaatori suvekool toimub 15.-16. augustil 2019!

AEG: 15.08.2019 - 16.08.2019

KOHT: Villa Nõva

Kutsume Sind 15.-16. augustil Loomeinkubaatori suvekooli!

Juba 13. korda toimuv suvekool on traditsiooniline enne ärihooaega toimuv sündmus, kus kahel päeval toimuvad inspireerivad koolitused ning meelelahutus looduslikus keskkonnas ja mõnusas seltskonnas. Suvekooli toimumispaik on Villa Nõva Läänemaal.

Selle aasta suvekoolis on kaks teemat:

LÄBIRÄÄKIMISTE KUNST AASTAL 2020, Georg Merilo

Läbirääkimisi on vaja pidada nii klientide, tarnijate kui paljude teiste osapooltega. Millised on läbirääkimiste alused? Kuidas teise poole ootusi struktureerida? Kas läbirääkimine või läbivaikimine?

Teeme läbi nii teoreetilise osa kui elulähedased kaasused, kus igaüks saab ennast proovile panna. Osaleja omandab kindlalt toimivad võtted, oskusküsimused ja sõnavara, mille abil läbirääkimised õigesti ette valmistada ja edukalt lõpuni viia.

Georg Merilo on läbirääkimiste ekspert ja kutseühingu Läbirääkijate Gild asutajaliige. Viimaste suuremate tööde seas on Georgil Cleveroni ja Walmarti läbirääkimised (2017). Tema klientideks on olnud Nortal, Tartu Ülikooli juhtkond, Eesti Advokatuur, Alas-Kuul, Konekesko, Eesti Kunstiakadeemia juhtkond, Favor, Eesti Energia, TTÜ juhtkond, Eesti Kultuurikorraldajate Liit, Helmes, SA Archimedes jpt.

PRESSITEATE KIRJUTAMISE TREENING, Aljona Eesmaa

Igale ettevõttele on vajalik, et tema tegevust ka laiemalt kajastatakse. Pressiteade võimaldab jõuda läbi meedia oma klientideni ning luua brändi imidžit. Aljona räägib kuidas koostada pressiteadet, milline on vajaliku lisainfot sisu ja formaat ning kuidas valida sobivad väljaanded. Treeningu käigus koostab iga ettevõtja uudisnupukese oma ettevõtte kohta ning saab kohapeal ka esmase tagasiside.

Turundustaustaga Aljona Eesmaa tegeleb rahvusvaheliste moe- ja ilubrändide meediasuhetega Eestis, PR-agentuuris Polhem PR Estonia. Lisaks moemeediasuhete korraldamisele on ta tegev ajakirjas SÄDE moetoimetaja ja stilistina, samuti peab ta moele ja disainile keskenduvat online-portaali Portail.ee.

HINNAD JA REGISTREERIMINE:

Loomeinkubaatori inkubandid - 90€ (sisaldab km)
Loomeinkubaatori vilistlased - 120€ (sisaldab km)
Tallinn Design House ettevõtted - 120€ (sisaldab km)
Partnerid (Tartu Loomemajanduskeskuse ja SA Pärnumaa Arenduskeskuse ettevõtted) - 120€ (sisaldab km)
Kõik teised huvilised - 150€ (sisaldab km)

*Hind sisaldab koolitusi, toitlustust, ööbimist ning meelelahutust. Täpsem kava e-maili teel vahetult enne Suvekooli.

Registreeri kohe, sest kohtade arv on piiratud!
Kohtumiseni suvekoolis 2019!

Viimased uudised
EAS toetab seitset loomemajanduse valdkonna arenduskeskust 1,4 miljoni euroga
10.12.2019

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) toetab kokku ligi 1,4 miljoni euroga seitset loomemajanduse valdkonna arenduskeskust, mille eesmärk on suurendada ettevõtete lisandväärtust ja ekspordisuutlikkust. Arenduskeskused loovad loomeettevõtjatele võimalused oma toodete, teenuste ja ärimudelite arendamiseks. EASi toetuste keskuse direktor Monica Hankovi sõnul on loomemajandus kiirelt arenev ja atraktiivne sektor, mis moodustab ligikaudu 3%...

LOE LISAKS
Tallinn Design House avas peo- ja kingihooaja toreda moeõhtuga
06.12.2019

Stilist Svetlana Agureeva jagas nippe, kuidas terve päeva šikk välja näha. Pidude hooaja märksõnad on litrid, kuld ja hõbe, alati ajatu must ning naiselikud kleidid. Loomulikult ei puudu õige piduliku komplekti juurest ka efektsed ehted ja värvilised ridikülid. Elegantse jumestuse saladustest rääkis Bellapierre meigikunstnik Reet Härmat, kes kinnitas, et kauni...

LOE LISAKS