Müügikoolitus – müügiargumendid, B2B ja B2C müük

AEG: 18.04.2019 kell 9:30-16:00

KOHT: Tallinna Loomeinkubaator, 3. korruse seminariruum

Loomeinkubaator korraldab müügikoolituse, mis annab konkreetsed vahendid ja tööriistad alustavale ettevõttele, kuidas oma toodet-teenust müüa. Koolitus keskendub B2B ja B2C müügile, argumenteeritud müügile ja müügiargumentide loomisele. Iga osaleja teeb valmis oma müügikõne ühele olulisele sihtrühmale (mida ta ise valib), esineb sellega ja saab tagasisidet.

Koolituse viib läbi Madis Teesalu.

Interaktiivne ja kõiki koosolijaid kaasav praktiline koolitus „Loome koos head õnnestumist müügis“ koolitusmetoodika koosneb teooriast, harjutustest, aruteludest, ajurünnakutest, loovtöödest ning mängudest. Koolitus annab konkreetsed vahendid ja tööriistad, mida koolitaja eri olukordade tarvis tutvustab.

Koolituse päevakava:
I teema - Müügi põhialused
II teema - Plaani seadmine ja eesmärgistamine
III teema - Praktika koos analüüsiga

Koolituse ajakava:
09:15-09:30 Kogunemine ja registreerimine.
09:30-12:30 Koolituse 1. osa (sisaldab 10-15 min kohvipausi).
12:30-13:00 Lõunapaus (osalejad korraldavad ise).
13:00-16:00 Koolituse 2. osa (sisaldab 10-15 min kohvipausi).

Hind:
Loomeinkubaatori inkubant: 10€ +KM
Loomeinkubaatori vilistlased: 30€ +KM
Tallinn Design House ettevõtted: 30€ +KM
Kõik teised huvilised: 50€ +KM
Grupp – kuni 20 osalejat.

Registreerimine kuni 16.04.2019 või kuni kohti jätkub. Et koolitus oleks just osalejate vajaduspõhine, et Teie saaksite oma ootusi läbi mõelda ning koolitaja ettevalmistaks vastavalt gruppi vajadustele, palume Teid vastata ka küsimustele: SIIN.

Viimased uudised
Eesti moe- ja ehtedisain vallutab kuuks ajaks Helsingi
01.04.2019

Tallinna Loomeinkubaatori loodud, pea kaks aastat tegutsenud Tallinn Design House on 28. märtsist kuni 28. aprillini esindatud Helsingis Kämp Galleria’s moe- ja disainialal Garden. Kuu aja jooksul luuakse ärikontakte Soome edasimüüjatega ja kogutakse vahetut tagasisidet kohalikelt lõpptarbijatelt. Meie disainerite loodut hinnatakse väga kõrgelt, siin on juured meie rikkalikus kultuuripärandis loomingu...

LOE LISAKS
Tallinna Loomeinkubaatori fashiontech koostööprojekt ühendas käsitöö ja tehnoloogia
14.03.2019

Tallinna Loomeinkubaator tõi esmakordselt Eestisse rahvusvahelise fashiontech koostööprojekti, milles ühendati traditsioonilised käsitöötehnikad ja kaasaegne tehnoloogia. Ülemaailmselt tuntud moetehnoloogia valdkonna eestvedaja Lisa Lang ning Siret Esko esitlesid 13. märtsil Tallinn Design House’is ühistöös sündinud eksperimentaalset rõivaeset. Koostöö sai alguse, kui Lisa Lang Loomeinkubaatori kutsel aasta alguses külastas Eestit. Kohtumisel inkubaatori ettevõtetega sai...

LOE LISAKS