Raamatupidamine lihtsaks väikeettevõtjatele

AEG: 20.03.2019 kell 10.00-11.30

KOHT: Tallinna Loomeinkubaator, 3. korruse seminariruum

Toimub arutelu vormis seminar, et teha finantsjuhtimine ja raamatupidamine väikeettevõtete jaoks arusaadavamaks. Seminaril räägitakse järgmistest teemadest:

  • Raamatupidamise baaspõhimõtted;
  • Raamatupidamine vs igapäevane äri;
  • Finantsjuhtimise baaspõhimõtted;
  • Toodete/teenuste omahinna arvestuse baaspõhimõtted;
  • Raamatupidamisprogrammide erinevused;
  • Kas teha ise või leida raamatupidaja.

Seminari viivad läbi Booky OÜ asutajad Kreete Reimann ja Enrico Laks.

Kreete Reimann on Booky OÜ asutaja ning ettevõtete omandamis- ja ühinemistehingute spetsialist. 2010. aastal asus ta tööle PwC-s, olles eelnevalt praktiseerinud AS-is Baltika. Kreete juhtis AS-is PricewaterhouseCoopers Advisors (PwC) riskijuhtimis- ja siseauditi teenuste valdkonda, koordineerides vastavate meeskondade tööd ning nõustades suurettevõtteid nagu näiteks Elering, ERR ja Tallinna Lennujaam. PwC-s osales Kreete aktiivselt ka tehingute nõustamisgrupi projektides konsultandina, olles mitmetes keerukates restruktureerimis- ja ettevõtete omandamisega seotud töödes juhtivkonsultant. Booky OÜ’s on Kreete olulisemateks vastutusaladeks ettevõtte üld- ja strateegiline juhtimine, arendusmeeskonna töö koordineerimine, turundustegevuse planeerimine ja juhtimine ning arendatava raamatupidamis- ja finantsjuhtimistarkvara sisuküsimuste nõustamine.

Enrico Laks on Booky OÜ asutaja ning ettevõtete omandamis- ja ühinemistehingute spetsialist ja finantskonsultant, kes töötas aastatel 1994 kuni 2012 audiitor- ja konsultatsioonifirmas PwC. Liitudes PwC-ga 1994. aastal, alustas ta auditiosakonnast ning spetsialiseerus tehingute nõustamisele 1998. aastal, saades PwC Eesti tehingute nõustamise üksuse juhiks. Enrico juhtis kõiki olulisemaid PwC Eesti üksuse nõustatud ettevõtete omandamis- ja ühinemistehinguid ajavahemikul 1999 kuni 2012, olulisemateks teenindatud klientideks (kaasa arvatud Opinio Finance OÜ kliendid) on muuhulgas Eesti Energia, Tallinna Kaubamaja Grupp, BaltCap, Äripäev ja paljud teised. Booky OÜ-s on Enrico olulisemateks vastutusvaldkondadeks arendatava raamatupidamis- ja finantsjuhtimistarkvara raamatupidamistehnilised ja finantsanalüüsi küsimused.

Seminar on tasuta.
Vajalik on eelnev registreerimine.

Viimased uudised
Tallinna Loomeinkubaatori fashiontech koostööprojekt ühendas käsitöö ja tehnoloogia
14.03.2019

Tallinna Loomeinkubaator tõi esmakordselt Eestisse rahvusvahelise fashiontech koostööprojekti, milles ühendati traditsioonilised käsitöötehnikad ja kaasaegne tehnoloogia. Ülemaailmselt tuntud moetehnoloogia valdkonna eestvedaja Lisa Lang ning Siret Esko esitlesid 13. märtsil Tallinn Design House’is ühistöös sündinud eksperimentaalset rõivaeset. Koostöö sai alguse, kui Lisa Lang Loomeinkubaatori kutsel aasta alguses külastas Eestit. Kohtumisel inkubaatori ettevõtetega sai...

LOE LISAKS
USA ärijuhtimise tudengid jagasid oma kogemusi Loomeinkubaatoris
13.03.2019

12. veebruaril külastasid Tallinna Loomeinkubaatorit ärijuhtimise magistriõppe tudengid USA Rockhurst ülikoolist. Osalenud tudengid olid praktilise ettevõtluskogemusega ning aitasid Loomeinkubaatori ettevõtetel leida lahendusi rahvusvahelistumise küsimustes. Loomeinkubaatori ettevõtetest tegid kaasa Maru VR, Uneruno ja Kiigesellid. Ettevõtted tegid 5-minutilise esitluse oma tegevuste ja tänaste põhiväljakutsete kohta. Seejärel asusid praktikud töögruppides ülesannet lahendama. Küsimused,...

LOE LISAKS