Raamatupidamine lihtsaks väikeettevõtjatele

AEG: 20.03.2019 kell 10.00-11.30

KOHT: Tallinna Loomeinkubaator, 3. korruse seminariruum

Toimub arutelu vormis seminar, et teha finantsjuhtimine ja raamatupidamine väikeettevõtete jaoks arusaadavamaks. Seminaril räägitakse järgmistest teemadest:

  • Raamatupidamise baaspõhimõtted;
  • Raamatupidamine vs igapäevane äri;
  • Finantsjuhtimise baaspõhimõtted;
  • Toodete/teenuste omahinna arvestuse baaspõhimõtted;
  • Raamatupidamisprogrammide erinevused;
  • Kas teha ise või leida raamatupidaja.

Seminari viivad läbi Booky OÜ asutajad Kreete Reimann ja Enrico Laks.

Kreete Reimann on Booky OÜ asutaja ning ettevõtete omandamis- ja ühinemistehingute spetsialist. 2010. aastal asus ta tööle PwC-s, olles eelnevalt praktiseerinud AS-is Baltika. Kreete juhtis AS-is PricewaterhouseCoopers Advisors (PwC) riskijuhtimis- ja siseauditi teenuste valdkonda, koordineerides vastavate meeskondade tööd ning nõustades suurettevõtteid nagu näiteks Elering, ERR ja Tallinna Lennujaam. PwC-s osales Kreete aktiivselt ka tehingute nõustamisgrupi projektides konsultandina, olles mitmetes keerukates restruktureerimis- ja ettevõtete omandamisega seotud töödes juhtivkonsultant. Booky OÜ’s on Kreete olulisemateks vastutusaladeks ettevõtte üld- ja strateegiline juhtimine, arendusmeeskonna töö koordineerimine, turundustegevuse planeerimine ja juhtimine ning arendatava raamatupidamis- ja finantsjuhtimistarkvara sisuküsimuste nõustamine.

Enrico Laks on Booky OÜ asutaja ning ettevõtete omandamis- ja ühinemistehingute spetsialist ja finantskonsultant, kes töötas aastatel 1994 kuni 2012 audiitor- ja konsultatsioonifirmas PwC. Liitudes PwC-ga 1994. aastal, alustas ta auditiosakonnast ning spetsialiseerus tehingute nõustamisele 1998. aastal, saades PwC Eesti tehingute nõustamise üksuse juhiks. Enrico juhtis kõiki olulisemaid PwC Eesti üksuse nõustatud ettevõtete omandamis- ja ühinemistehinguid ajavahemikul 1999 kuni 2012, olulisemateks teenindatud klientideks (kaasa arvatud Opinio Finance OÜ kliendid) on muuhulgas Eesti Energia, Tallinna Kaubamaja Grupp, BaltCap, Äripäev ja paljud teised. Booky OÜ-s on Enrico olulisemateks vastutusvaldkondadeks arendatava raamatupidamis- ja finantsjuhtimistarkvara raamatupidamistehnilised ja finantsanalüüsi küsimused.

Seminar on tasuta.
Vajalik on eelnev registreerimine.

Viimased uudised
Moekonkursi Creative Narva võitja meeskond sai preemiaks õppereisi Euroopa moepealinna Milanosse
01.05.2019

Moekonkursi Creative Narva võitja meeskond sai preemiaks õppereisi Euroopa moepealinna Milanosse. Võidureis oli ajastatud Milano kevadisele moenädalale. 2018. aasta septembris alguse saanud ning 13. jaanuaril Narva Vaba Laval meeleolukal moeetendusel kuulutati välja Creative Narva moekonkursi peaauhinna võitja. Parimaks tunnistati rahvusvahelise zhürii poolt meeskonna kuul design kollektsioon. Ägeda nimega võiduprojekti taga on...

LOE LISAKS
Eesti moe- ja ehtedisain vallutab kuuks ajaks Helsingi
01.04.2019

Tallinna Loomeinkubaatori loodud, pea kaks aastat tegutsenud Tallinn Design House on 28. märtsist kuni 28. aprillini esindatud Helsingis Kämp Galleria’s moe- ja disainialal Garden. Kuu aja jooksul luuakse ärikontakte Soome edasimüüjatega ja kogutakse vahetut tagasisidet kohalikelt lõpptarbijatelt. Meie disainerite loodut hinnatakse väga kõrgelt, siin on juured meie rikkalikus kultuuripärandis loomingu...

LOE LISAKS