Kuidas aitavad disaineri edule kaasa 3D tehnoloogiad?

AEG: 19.09.2023 kell 17:00 - 19:00

KOHT: Tallinn Design House, Rotermanni 14

Tallinn Design House’is toimub Disainiöö 2023 raames teisipäeval, 19. septembril, kell 17 koolitus “Kuidas aitavad disaineri edule kaasa 3D tehnoloogiad?”.
 
Koolitusel saad teada, milliseid võimalusi pakuvad disainerile 3D ja AR; kuidas tootearendusprotsesse optimiseerida 3D visualiseerimist kasutades ning kuidas enda brändi 3D tehnoloogiate abil konkurentidest esile tõsta ja erinevaid äririske maandada (näiteks virtuaalne fittimine, digimood jms).
 
Koolituse viib läbi ettevõtja ja digimoe spetsialist Kirke Leinatamm, kes on SUITUP tegevjuht, viies läbi digirevolutsiooni mõõduülikondade alal ning on pea 3 aastat pakkunud erinevaid 3D visualiseerimise teenuseid moetööstuses, alates digimoest kuni virtuaalsete showroomideni. Menukamatest klientideks on olnud Kerli Kõiv, U.S. Polo Assn., Kewlioo ja Gibson Kagni.
 
Koolitus on tasuta, eelregistreerimisega. Palun anna enda tulekust teada siin: https://forms.gle/fc6ZzRMQiEmQYEix6 
 
Viimased uudised
Rotermanni kvartalis avatakse Eesti disaini tutvustav näitus „Kummardus“
11.09.2023

Tallinn Design House avab Rotermanni kvartalis fotonäituse „Kummardus.“ See on lugu Eesti disainist, kus kohtuvad looming, loodus ja traditsioonid. Fotonäituse avamine toimub Disainiöö raames 20. septembril kell 18.00 Palmigaleriis (Rotermanni 8). Avamisel tutvustab projekti loovjuht Piret Puppart. „Kummardus“ on Tallinn Design House’i Eesti disainiloomingu juuri tutvustav projekt. Projektis osales üle...

LOE LISAKS
Uue ärihooaja avamisel jagas oma ettevõtluskogemust Martin Villig
08.09.2023

6. septembril toimus Loomeinkubaatoris juba 18. ärihooaja avamine. Hooaja avamisel jagas oma kogemust, kuidas olla edukas ettevõtja, Bolti kaasasutaja Martin Villig.  Martin Villig on mobiilse rakenduse Bolt kaasasutaja, millel on 100 miljonit reisijat 45 riigis Euroopas ja Aafrikas. Martin on olnud 25 aastat ettevõtja ning ta asutas ja müüs oma...

LOE LISAKS