Kuidas selgelt ja säravalt oma ettevõtet esitleda?

AEG: 14.12.2023 kell 09:30 - 13:30

KOHT: Tallinna Loomeinkubaator Veerenni 24C, III korrus

Igal ettevõtja peab oskama oma ettevõtet lühidalt ja kaasahaaravalt esitleda, et olla arusaadav ja huvitav potentsiaalsetele klientidele, koostööpartneritele, meediale. Kuidas teha seda selgelt ja meeldejäävalt? 

 

Õpime, mida pidada silmas, kui esitleme firmat investoritele versus kliendile ja koostööpartnerile. Praktiseerime oma ettevõtte ja väärtuspakkumise esitlemist teiste ees. Kõik osalejad saavad kohest tagasisidet ja näpunäiteid.  

 

Töötoa viib läbi Loomeinkubaatori mentor Heidi Kakko. Heidi Kakko on kogenud mentor ja investor, kes aitab ambitsiooniga ettevõtjatel kiiremini kasvada. Ta on juhtinud mitut investeerimisfondi (SmartCap Fund I&II, BaltCap Growth Fund) ja äriinglite võrgustikku EstBAN ning investeerib ka äriinglina idufirmadesse. 

 

Töötuba on mõeldud Loomeinkubaatori inkubantidele. NB! Kohtade arv on piiratud! 

Koolitus toimub Loomeinkubaatoris kohapeal (Veerenni 24C).  

Registreerimine:

Viimased uudised
Loomeinkubaatori jaanuaris algav Kasvuprogramm ootab ettevõtjaid!
29.11.2023

Loomeinkubaator käivitab uue Kasvuprogrammi, mis on suunatud ettevõtjatele, kes soovivad arendada oma tooteid ja teenuseid, kasvatada ettevõtet ning alustada eksporditegevust. Kandideerimine on avatud 29. detsembrini ja programm algab jaanuaris 2024. Miks liituda Loomeinkubaatori Kasvuprogrammiga? Kasvuprogrammi osaleja saab mitmekülgse toe ja praktilised teadmised: 5 praktilist koolitusmoodulit: Kasvustrateegiad, kliendikogemus, meeskonna juhtimine, müük...

LOE LISAKS
Loomeinkubaator kuulutas välja uue hoone ehitushanke
27.11.2023

Tallinna Loomeinkubaator (SA Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid) kuulutas 27. novembril välja ehitushanke, millega soovitakse leida Tallinnas Poldri 3/1 asuva uue hoone ehitajat. Miljööväärtuslikus piirkonnas, heas seisukorras olev paekivihoone, mis esialgse detailplaneeringu järgselt oli kavas lammutada, säilitatakse ja ehitatakse kahekorruseliseks ning ümbritsev ala kujundatakse osaks linna rohekoridoris. Hoone esimesel korrusel leiavad koha näituse- ja...

LOE LISAKS