Mis on ringmajandus ja kuidas seda oma ettevõttes rakendada?

AEG: 06.06.2023 kell 10:00 - 12:00

KOHT: Tallinna Loomeinkubaator, III korrus

Ettevõtjad peavad oma igapäevategevuses aina enam tähelepanu pöörama jätkusuutlikkusele ja keskkonnasäästlikkusele. Seda suunavad nii erinevad seadused kui ka tarbija ootused.

 

Üheks võimaluseks, kuidas seda teha, on ettevõtte tegevuses jälgida ringmajanduse põhimõtteid. Mis on ringmajandus? Kuidas on see kasulik ettevõttele ja kuidas seda ettevõttes rakendada?

Koolituse eesmärk on pakkuda osalejatele baasteadmisi ringmajandusest ning praktilisi lahendusi ja näiteid selle kasutamisvõimalustest ettevõttes.

Koolitusel käsitletavad teemad:

  • Mis on ringmajandus ja miks see on oluline?
  • Millised on ringmajanduse põhimõtted?
  • Mis on ringmajanduse ja lineaarmajanduse põhilised erinevused? 
  • Milliseid lahendusi ettevõttes rakendada?
  • Millised on parimad praktikad, edulood?

 

Koolituse viib läbi Loomeinkubaatori rohevaldkonna projektijuht Kristel Mõistus. Kristel on enam kui 15 – aastase kogemusega projektijuht ärinõustamise, turunduse ja hariduse valdkonnas. Seejuures eksport ja rahvusvaheline koostöö on olnud läbivad tunnusjooned, töötades erinevates rollides nii era kui ka avalikus sektoris.

Loomeinkubaatoris on Kristel võtnud enda kanda ringmajanduse ja rohepöörde teemad, olles omandanud Rootsis Dalarna ülikoolis teaduskommunikatsiooni magistrikraadi. Kristel on varasemalt pikaajaliselt juhtinud Tallinna Tehnika- ja Teaduskeskust, nõustanud strateegilistes küsimustes tootmis- ja teenindusettevõtteid ning aidanud kaasa Eesti hariduse rahvusvahelisele turundamisele Education Estonia katusbrändi alt.

NB! Osalemine on TASUTA, aga vajalik on registreerimine!

Registreerimine:

Viimased uudised
Loomeinkubaatori programmi lõpetas 8 ettevõtjat
22.05.2023

Loomeinkubaatori 24-kuulise inkubatsiooniprogrammi on lõpetanud 8 ettevõtjat: RAIKU, Myceen, Ecodisain, No(N)s, Liisi Tani akvarellistuudio, Erika Sõstra Lifestyle Management, Historiart ja QLR Disain. RAIKU – Ettevõte asendab plastist pakkematerjale ja teisi kõrge jalajäljega alternatiive nagu paper ja papp oma 100% komposteeruva, ilusa, kaitsva ja ülimalt efektiivse puidust pakendimaterjaliga. Raiku suudab anda...

LOE LISAKS
Ülemaailmsel loominguliste idufirmade võistlusel esindab Eestit SUTU
17.05.2023

Eestit esindab globaalsel võistlusel Creative Business Cup SUTU, mis on välja töötanud pilliroost tehtud materjali, mida saab kasutada nt pangakaartide tootmiseks. Võistlus toimub 4.- 5. juunil Taanis, Kopenhaagenis ja sellest võtab osa ca 80 riiki, kes on valinud end esindama  loomingulise ja innovatiivse idufirma. „SUTU pälvis meie tähelepanu, sest tegemist...

LOE LISAKS