Tõhus meiliturundus ettevõtetele

AEG: 23.03.2023 kell 10:00 - 11:30

Google'i Digioskused koolitus

REGISTREERI: https://digioskused.ee/koolitused/tohus-meiliturundus-ettevotetele/

Neljapäev, 23. märts kell 10:00-11:30

Koolitaja Anni Parksepp

Meiliturundus on odav ja tõhus ning aitab hoida ühendust oma klientide või kogukonnaga. Õpi seda kasutama!

Mis on tõhusa meiliturunduse retsept? Kuidas kirjutada kütkestavaid pealkirju ja kaasahaaravat sisu? Milliste nippidega on võimalik kasvatada klikimäära, et tuua rohkem potentsiaalseid kliente veebilehele? Nendele küsimustele saad koolitusel vastused. 

Meiliturunduse koolituselt saad uued teadmised olemasolevate klientide kaasamiseks, uute kontaktide loomiseks ning veebimüügi edendamiseks. Samuti tutvustame meiliturunduse vahendeid ja võimalusi – kuidas e-posti teel turundamisega alustada, kuidas koostada müüvat emaili, kuidas meililiste kasvatada ja kuidas mõõta oma tegevuste tulemuslikkust.

Koolitusele on oodatud nii alles oma äriga alustajad kui ka juba kogenud ettevõtjad, kes on otsustanud oma ettevõtte turundust laiendada.

Läbides selle koolituse:

  • omad tõhusale meiliturundusele vajalikke teadmisi
  • oskad leida uusi kliente e-posti teel
  • oskad luua meiliturunduse kampaaniaid ja postitusi

Koolitus kestab kokku 1,5 tundi, toimub otseülekandena Google Meets platvormil ning on ilma rahata – pead end vaid eelnevalt  registreerima ning me saadame sulle lingi koolitusega ühinemiseks meilile. Koolitus ei ole järelvaadatav.

Meiliturunduse praktilised oskused toob sinuni digiturunduse spetsialist Anni Parksepp digiagentuurist WOW Digital. Osaledes saad esitada Annile koolitusel küsimusi.

Viimased uudised
Loomeinkubaatori programmi lõpetas 8 ettevõtjat
22.05.2023

Loomeinkubaatori 24-kuulise inkubatsiooniprogrammi on lõpetanud 8 ettevõtjat: RAIKU, Myceen, Ecodisain, No(N)s, Liisi Tani akvarellistuudio, Erika Sõstra Lifestyle Management, Historiart ja QLR Disain. RAIKU – Ettevõte asendab plastist pakkematerjale ja teisi kõrge jalajäljega alternatiive nagu paper ja papp oma 100% komposteeruva, ilusa, kaitsva ja ülimalt efektiivse puidust pakendimaterjaliga. Raiku suudab anda...

LOE LISAKS
Ülemaailmsel loominguliste idufirmade võistlusel esindab Eestit SUTU
17.05.2023

Eestit esindab globaalsel võistlusel Creative Business Cup SUTU, mis on välja töötanud pilliroost tehtud materjali, mida saab kasutada nt pangakaartide tootmiseks. Võistlus toimub 4.- 5. juunil Taanis, Kopenhaagenis ja sellest võtab osa ca 80 riiki, kes on valinud end esindama  loomingulise ja innovatiivse idufirma. „SUTU pälvis meie tähelepanu, sest tegemist...

LOE LISAKS