Kohtumisõhtu

AEG: 22.03.2023 kell 16.00 - 19.00

KOHT: Paavli 1

Kutsume teid ühisele kohtumisele teiste inkubantidega.

 

Seekord piilume disaini- ja trükimaailma ja kohtume inkubandi Baubauwalli juures, kellel on hea meel kutsuda külla piiluma tapeedivabriku telgitaguseid ja vaatama digitrükikoda. Baubauwall on Digiprindi 2022 aastal sündinud tapeediidu ning Eesti esimene e-tapeedibutiik. Seal disainitakse ja trükitakse rätsepatööna keskkonnasõbralikke ning jäätmevabasid tapeete. 

Digiprint ise on Eesti suurimaid erilahenduste ja reklaammaterjalide tootjaid, kus toodetakse nii galeriide näitusematerjale kui messibokse, rääkimata visiitkaartidest! Miks ometi lisaks veel tapeete tehakse – kuuleme juba 22.03.

Kohtumisõhtu toimub 22. märtsil kell 16-19.

Täpne asukoht: Põhja-Tallinnas, Paavli 1. Rohekas suur maja Kopli ja Paavli tn nurgas, sissepääs Paavli tänava poolt viimane uks, kus on kirjas Digiprint.

 

Pane ennast kirja 15. märtsini!

Registreerimine:

Viimased uudised
Tallinn Design House Artist Series: Lisa Kroeber
22.03.2023

Tallinn Design House'i Artist Series külastas seekord Lisa Kroeberi stuudiot Viljandis, kus ta on olnud alates 2022. aasta kevadest. Lisaks oma stuudiole on plaanis kõrvale luua stuudiod ka teistele kohalikele loomeettevõtjatele – omamoodi loomehoov. Lisa Kroeberi brändi loomise teekond Lisa Kroeberi brändi teekond algas juba 12 aastat tagasi Eestis. Pärast...

LOE LISAKS
Programmi ettevõtete NirgiWabrik, Kristiina Ploom Jewellery ja mySKIN eriväljapanek on avatud juuni lõpuni
21.03.2023

Tallinn Design House esitleb juuni lõpuni eriväljapanekut Tallinna Loomeinkubaatori inkubatsiooniprogrammis osalevatest brändidest: NirgiWabrik, Kristiina Ploom Jewellery ja mySKIN Looduskosmeetika. Kolme brändi eriväljapaneku pidulik avamine toimus 15. märtsil.   Kõik eriväljapanekul esindatud brändid liitusid Tallinna Loomeinkubaatori inkubatsiooniprogrammiga eelmise aasta novembris. „Üheks eesmärgiks liitudes oli uute kontaktide loomine ning teiste ettevõtjatega koostöövõimaluste...

LOE LISAKS