Kohtumisõhtu

AEG: 22.03.2023 kell 16.00 - 19.00

KOHT: Paavli 1

Kutsume teid ühisele kohtumisele teiste inkubantidega.

 

Seekord piilume disaini- ja trükimaailma ja kohtume inkubandi Baubauwalli juures, kellel on hea meel kutsuda külla piiluma tapeedivabriku telgitaguseid ja vaatama digitrükikoda. Baubauwall on Digiprindi 2022 aastal sündinud tapeediidu ning Eesti esimene e-tapeedibutiik. Seal disainitakse ja trükitakse rätsepatööna keskkonnasõbralikke ning jäätmevabasid tapeete. 

Digiprint ise on Eesti suurimaid erilahenduste ja reklaammaterjalide tootjaid, kus toodetakse nii galeriide näitusematerjale kui messibokse, rääkimata visiitkaartidest! Miks ometi lisaks veel tapeete tehakse – kuuleme juba 22.03.

Kohtumisõhtu toimub 22. märtsil kell 16-19.

Täpne asukoht: Põhja-Tallinnas, Paavli 1. Rohekas suur maja Kopli ja Paavli tn nurgas, sissepääs Paavli tänava poolt viimane uks, kus on kirjas Digiprint.

 

Pane ennast kirja 15. märtsini!

Registreerimine:

Viimased uudised
Programmi ettevõtete NirgiWabrik, Kristiina Ploom Jewellery ja mySKIN eriväljapanek on avatud juuni lõpuni
21.03.2023

Tallinn Design House esitleb juuni lõpuni eriväljapanekut Tallinna Loomeinkubaatori inkubatsiooniprogrammis osalevatest brändidest: NirgiWabrik, Kristiina Ploom Jewellery ja mySKIN Looduskosmeetika. Kolme brändi eriväljapaneku pidulik avamine toimus 15. märtsil.   Kõik eriväljapanekul esindatud brändid liitusid Tallinna Loomeinkubaatori inkubatsiooniprogrammiga eelmise aasta novembris. „Üheks eesmärgiks liitudes oli uute kontaktide loomine ning teiste ettevõtjatega koostöövõimaluste...

LOE LISAKS
Loomeinkubaatori programmiga on liitunud uued tegijad ettevõtlusmaastikul
20.03.2023

Loomeinkubaatoriga on liitunud uued ettevõtjad, kelle äri kasvamisse panustavad kuni 24-kuulise inkubatsiooniprogrammi jooksul inkubaatori konsultandid ning oma ala tippekspertidest ärimentorid. Märtsis toimus kaks hindamiskomisjoni, kus ettevõtete esitlust ja äri tutvustust hindasid Kari Maripuu, Krista Kink, Helen Lang, Ionel Lehari ja Margus Alviste. Loomeinkubaatorisse võeti vastu 20 ambitsioonikat ettevõtet: Beautyzar –...

LOE LISAKS