Inspiratsiooni pärastlõuna: Majandus täna ja olukord homme

AEG: 28.11.2022 kell 14.00 - 16.00

KOHT: Tallinna Loomeinkubaator, III korrus

28.novembril toimub Loomeinkubaatoris inspiratsiooni pärastlõuna majandusest. Eesmärk on anda ülevaade majanduse hetkeolukorrast ja leida vastused tekkinud küsimustele.

Üheskoos arutleme:

  • Pankadevaheline intressimäär ja euribor  - kuidas üks teist mõjutab
  • Kuidas intressimäära muutus majandust jahutab või kasvatab?
  • Mis on võlakirja turg ja kuidas kõik omavahel seotud on?
  • Mida tähendab võlakriis majanduses? Kuidas see mõjutab praegu intressimäärasid? Või kuidas mõjutavad intressimäärad võlakriisi?
  • Dollari ja euro kursid ja nende mõju maailmamajandusele
  • Tänases olukorra mõju väike-ettevõtjale – kuidas ettevõtja võiks mõelda ja milleks/kuidas valmistuda?

Pärastlõunase ettekande viib läbi Tavidi analüütik Mait Kraun, kes on varasemalt olnud kaheksa aastat majandusajakirjanik. Ta on õppinud Tartu Ülikoolis majandust ja tegeleb ka investeerimisega. Maailmamajanduses toimuv on talle huvi pakkunud juba üle kümne aasta. 

Üritus on tasuta, aga vajalik on registreerimine!

Viimased uudised
Loomeinkubaatori rahalise toetuse eksporttegevuse hoogustamiseks sai Kõnekindlus
17.11.2022

Loomeinkubaatori kuni 5000 euro suuruse toetuse välisturgudele sisenemiseks sai inkubant Kõnekindlus. Ekspordiplaanide puhul hindas komisjon ekspordiprojekti realistlikkust, ettevõtte tegevusajalugu, väärtuspakkumist, sihtgrupi ja müügistrateegia valikut, meeskonda ja projekti eelarve asjakohasust.  Ekspordiplaane hindas hindamiskomisjonis, kus osalesid Krista Kink, Ruth Helene Melioranski, Kari Maripuu ja Helen Lang. Komisjonile esitlesid oma plaane inkubandid Kõnekindlus...

LOE LISAKS
Inkubantide Kohtumisõhtu Liisi Tani stuudios
10.11.2022

Loomeinkubaatori programmiga liitus sellel sügisel 20 ettevõtjat. Uute ja juba programmis olevate inkubantide esimene Kohtumisõhtu toimus seekord inkubant Liisi Tani ateljees, mis asub Põhjala tehases. Esmasel kohtumisel saadi omavahel tuttavaks ja leiti juba koostöökohti edasiseks. (image)  (image) (image) (image)  (image) (image) (image) (image) (image) (image) (image) (image) (image) (image) (image)...

LOE LISAKS